Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gazeteciler günlerini kutladı

Giriş Tarihi: 11.1.2013

Antalyalı gazeteciler "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla AGC'nin düzenlediği etkinliklerde bir araya geldi

Antalyalı gazeteciler "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla düzenlenen kahvaltıda buluştu. Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) tarafından organize edilen kahvaltı Nashira Park'ta gerçekleşti. Kahvaltının ev sahipliğini üstlenen AGC Başkanı Mevlüt Yeni, yeni dönemde gazetecilere sunulan sosyal imkanlara daha fazla önem vereceklerini belirtti.

YIPRANMA HAKKI

AGC Başkanı Yeni, buluşmada gazetecileri yakından ilgilendiren iki konu hakkında müjde verdi. Yeni yasayla birlikte gazetecilerin elinden alınan hakların geri iadesi konusunda yapılan çalışmaların olumlu sonuçlar verdiğini anlatan Yeni, "Bu baskımızı sürdürdüğümüz müddetçe, haklarımızı geri alacağız. Hükümet ile konu hakkında olumlu görüşmeler yapıldı. İna- nıyorum ki kısa bir süre içerisinde bu hakkımızı geri alacağız" dedi. Yeni, ayrıca Beach Park içinde açılacak Medya Cafe'nin de müjdesini verdi.

TAHTALI'YA ÇIKTILAR

Kahvaltıya katkıda bulunan Birebir Market ve Nashira Park yöneticilerine teşekkür plaketi verildi. Programın sona ermesinin ardından gazeteciler, Olimpos Teleferik ile Tahtalı Dağı'na çıkarak görev basında şehit düşen meslektaşlarını andı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gazeteciler günlerini kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN