Çocuklarla buluştu

Tiyatro ve dizi yıldızı Selim Bayraktar, TEGV tarafından düzenlenen etkinlikte çocuklarla bir araya gelerek tiyatro ve sinemayı anlattı

Giriş Tarihi: 14.1.2013
Televizyon dizilerinde sergilediği performansla seyircilerin beğenisini kazanan Selim Bayraktar, Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı tarafından düzenlenen etkinlikte çocuklar ile buluştu. "Kariyer Yolculuğuma Başlıyorum" adı altında düzenlenen ve çocuklara çeşitli mesleklerin meslek ustaları tarafından anlatıldığı etkinlikte, Bayraktar, çocuklara sanatçı olmayı anlattı. Suna-İnan Kıraç Eğitim Parkı'nda gerçekleşen programda çocuklar Bayraktar'a tiyatro ve sinema hakkında sorular sordu.

İNTERAKTİF ANLATIM
Çocukların sorduğu soruları interaktif bir anlatımla yanıtlayan Bayraktar, geleceğin büyüklerini tek tek sahneye çıkararak, küçük skeçlerde rol almalarını sağladı. Çocukların oyunculuk hakkında sordukları soruları kendilerinin rol aldığı skeçlerle cevaplayan Bayraktar, "Düşünmek sizi korkularınızdan uzaklaştırır. Tiyatro insanları düşünmeye yönlendirir. Sahnedeyken siz ve siz izleyenler düşüncelere dalar. Düşündükçe korkularınızdan uzaklaşırsınız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çocuklarla buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN