Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Avrupa'da Antalya rüzgarı

Giriş Tarihi: 16.1.2013

ATSO ve Antalya Tanıtım A.Ş. Başkanı Budak, Antalya Tanıtım A.Ş'nin 2013 yılında 35 uluslararası fuara katılacağını bildirdi

Antalya bölgesinin turizme yönelik tanıtım aktörlerini tek çatı altında toplayarak, bölgenin turizm potansiyelinin küresel pazarda daha etkili tanıtılması amacıyla kurulan Antalya Tanıtım A.Ş, 2013 yılına hızlı başladı. Tanıtım A.Ş, 8-13 Ocak tarihleri arasında Hollanda'da düzenlenen Avrupa'daki turizm sektörünün "yeni sezon öncesi önemli sınav" olarak tanımladığı Uluslararası Utrecht Turizm Fuarı'na "Antalya" çatısı altında katıldı.

ANTALYA DESTİNASYONU

Antalya Destinasyonu standında, Antalya Merkez-Side/Manavgat- Alanya-Belek-Kemer bölgesi temsilcilerine kendi masalarında tanıtım malzemelerini sunma ve hem turizm profesyonelleri hem de tüketicilerle görüşme olanağı sağlandı. Tanıtım A.Ş. 10-13 Ocak tarihlerinde Avusturya'nın başkenti Viyana'da düzenlenen "Ferien Messe Wien 2013" Turizm Fuarı'na ise Antalya-Alanya-Kemer'in yer aldığı Antalya Destinasyonu standı ile katıldı. Tanıtım A.Ş. tek çatı altındaki Antalya tanıtımına halen devam eden Stuttgart Fuarı'nda devam ediyor. Almanya'nın en önemli ve en uzun tüketici fuarı olan "CMT Stuttgart" fuarında Antalya ve bölgesinin tanıtımı yapılıyor.

FARKLI TURİZM TÜRLERİ

Antalya Tanıtım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak, "Fuarlarda, Antalya'yı dünyaya daha etkin tanıtmak amacıyla hazırlanan www.antalyadestination.com web sitesinin tanıtımı yanında, golf, gastronomi, sanat, sağlık, tarih/kültür ve spor-su altı dünyası olmak üzere altı farklı temada hazırlanan kataloglar ziyaretçilerin beğenisine sunuldu" dedi.

35 ULUSLARARASI FUAR

Antalya'nın, Tanıtım A.Ş. çatısı altında katıldığı fuarlarda büyük ilgi gördüğünü ve etkili bir tanıtım gerçekleştirildiğini belirten Budak, "Antalya Tanıtım A.Ş, 2013 yılında 35 uluslararası fuarda Antalya standı ile tanıtıma yön verecek. Almanya, Finlandiya, İsviçre, Polonya, Danimarka, Rusya, İsveç, İngiltere gibi ülkelerde düzenlenecek turizm fuarlarında Antalya'nın destinasyon olarak tanıtımı yapılacak" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Avrupa'da Antalya rüzgarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN