Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Meclis'ten eğitime destek

Antalya İl Genel Meclisi'nin Döşemealtı ilçesinde gerçekleştirdiği çeşitli eğitim yatırımlarını incelemek ve bölge halkıyla bir araya gelmek amacıyla halkla istişare toplantısı düzenlendi

Giriş Tarihi: 21.1.2013
Antalya İl Genel Meclisi'nin Döşemealtı ilçesine yaptığı çeşitli yatırımları incelemek ve bölge halkıyla bir araya gelmek amacıyla için halkla istişare toplantısı düzenlendi. Toplantıya İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı da meclis üyeleriyle birlikte katıldı. Meclis Başkanı Arı kısıtlı olan İl Özel İdaresi bütçesini verimli kullanarak güzel işler yapmaya çalıştıklarını söyledi. Bu yıl okullara doğrudan yardım yapma kararı verdiklerini anlatan Arı, "En çok bütçeyi de Döşemealtı köylerindeki okullarımıza ayırdık. 8 okulumuza 25'er bin lira ödenek ayırdık. Her okul bu parayla okulun değişik ihtiyaçlarını karşılayacak" dedi. 2012 yılında yapımına başlanan Dağbeli İlköğretim Okulu'nun ek binasının bu yıl hizmete açıldığını anlatan Arı, "Bademağacı ilkokulunun eski binasının büyük kısmını yeniledik ve elimizden geleni daha da fazlasını yapmaya çalışacağız" diye konuştu.

BADEMAĞACI'NA TESİS MÜJDESİ
Heyet daha sonra Dağbeli ve Bademağacı'nı gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. Cavit Arı, Bademağacı'na yeni bir sosyal tesis müjdesi verdi. Tesis hakkında vatandaşlara bilgi veren Arı, sosyal tesiste düğün, toplantı, çeşitli organizasyonların yapılacağını kaydetti. Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve Döşemealtı İlçe Koordinatörü Turgay Genç ise "Bademağacı ve Dağbeli'nin içme suyu hattının yenilenmesi için elimden geleni yapacağım" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Meclis'ten eğitime destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN