Manavgat'ta okullar yarıştı

Milli Eğitim Müdürlüğü'nce düzenlenen bilgi yarışmasında 28 okul kıyasıya yarıştı. Dereceye giren okul gruplarına kitap hediye edildi

Giriş Tarihi: 26.1.2013
Antalya'nın Manavgat ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından lise ve ilköğretim okulları arası bilgi yarışması yapıldı. Manavgat 100. Yıl Atatürk Spor Salonu'nda gerçekleşen bilgi yarışmasına ilköğretim okullarında 12, liselerde ise 16 okul katıldı.

BİLGİLER DENENDİ
İlköğretim okulları arasındaki bilgi yarışmasında Özel Bahçeşehir Koleji birinci oldu. İkinciliği Yunus Emre İlköğretim Okulu ve Çağlayan İlköğretim Okulu paylaştı. Özel Manavgat Koleji de üçüncülüğü kazandı. Liseler arasında da Side Kemer Fatma Turgut Şen Anadolu Lisesi birinci oldu. Özel Başarı Bilim Anadolu Lisesi, Özel Çığır Lisesi, Manavgat Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesi, Özel Bahçeşehir Koleji ve Namık Karamancı Fen Lİsesi ikinciliği, Manavgat Anadolu Lisesi, Manavgat Lisesi ve Hatice Sezer Anadolu Öğretmen Lisesi de üçüncülüğü paylaştı. Yarışma sonunda derece giren okulların öğrencilerine kitap hediye edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Manavgat'ta okullar yarıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN