Küçük arslanlar

Giriş Tarihi: 1.2.2013

Futbol eğitimlerinde 3'üncü yılını geride bırakan Galatasaray Futbol Okulu, faaliyetlerini Lara ve Kepez bölgelerinde yürütüyor

Futbol eğitimlerinde 3'üncü yılını geride bırakan Galatasaray Futbol Okulu, Lara ve Kepez semtlerinde olmak üzere 2 ayrı bölgede faaliyetlerini yürütüyor. 8 ayrı yaş kategorisinde 4 akademisyen antrenörle futbol eğitimi veren okulun sportif direktörlüğünü Lütfi Erola yürütüyor.

REZERV LİG OLUŞTURULDU

Galatasaray Futbol Okulu sporcu eğitimlerine 2010 yılında başladı. Okulda 8 ayrı yaş gurubu olmak üzere 6-14 yaş kategorisinde futbol eğitimi veriliyor. İstanbul'da yapılan seçmelere her yıl düzenli olarak yetenekli futbolcuları gönderen okul, önce Galatasaray'ın rezerv takımlarına, daha sonra da futbolcuların gösterdikleri gelişimlere göre profesyonel takımlara kazandırılıyor. Okulun Lara bölgesinde Anıl Murat Keskin, Özgür Fırat, Konyaaltı'da ise Naim Cebeci, Funda Erola, eğitim veriyor. Lütfi Erola ise okulun sportif direktörlüğünü yürütüyor. Yılın 12 ayı faaliyet gösteren futbol okulunda eğitim döneminde hafta sonları, yaz dönemlerinde ise hafta içi futbol eğitimi veriliyor. Galatasaray Futbol Okulu'nda bulunan yetenekli sporcular, U-15 yaş kategorisinde Aslansaray adında lige katarak gelişimleri sağlanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Küçük arslanlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN