Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gündoğmuş'un 'Elçi'si

Gündoğmuş İl Genel Meclis üyesi Elçi, köylerin yıllardır çözülmeyen içme suyu sorunlarının son dönemde çözüldüğünü söyledi

Giriş Tarihi: 12.2.2013
AK Parti Gündoğmuş İl Genel Meclis üyesi Rasim Elçi, Gündoğmuş ilçe ve köylerini karış karış gezerek vatandaşların sorunlarını dinledi. Elçi, beraberinde Gündoğmuş Ortaköy Belediye Başkanı Mustafa Kıpır, Ak Parti İlçe Başkan Yardımcısı Zihni Eren ile birlikte Balkaya, Eskibağ, Çaltı, Köprülü beldesinde vatandaşlarla buluştu. Elçi burada köylülerin sıkıntılarını tek tek dinleyerek çözüm yolları aradı. Elçi, özellikle vatandaşlardan yol, su ve elektrik konusunda teşekkür aldıklarını söyledi.

SORUNLAR ÇÖZÜLDÜ

Köylerin birçoğunun yıllardır bir türlü çözümlenemeyen içme suyu sorunlarının son faaliyet dönemi içerisinde çözüldüğünü anlatan Rasim Elçi "İl Özel İdaresi ve KÖYDES projeleriyle, köylerin temel altyapı ihtiyaçları tamamlanarak önemli mesafeler alınmıştır. Köylerimizin yol su gibi temel ihtiyaçları karşılanmıştır. Bundan sonra da inşallah diğer alanlara yönelik olan hizmetler üzerinde ağırlıkla duracağız" diye konuştu.
İNTERNETLİ KÖYLER

KÖYDES ve BELDES Projeleri sayesinde köylerin ve beldelerin mevcut meselelerinin çözümü yolunda önemli mesafeler kat edildiğini vurgulayan İl Genel Meclisi Üyesi Rasim Elçi, "Bugün birçok köylerimizde internet hizmetleri verilmeye başlanmıştır. Önümüzdeki dönemde ise köylerimizin tarımsal üretim kapasitesini artırmaya ve onların kazançlarını yükseltmeye yönelik projeler gündemimizde var. Her vardığımız beldemizde köyümüzde büyük bir ilgi ve destek görüyoruz" dedi.

HALKIN HİZMETÇİSİ

Elçi Gündoğmuş halkının hizmetçisi olduğunu belirterek, seçilmiş bir insan olduğundan halkın desteğini her zaman yanında hissettiğini ve bu destekle her zaman Gündoğmuş'a hizmet için yarışacağını söyledi. Elçi, "İnsanlarla iç içe yaşayan bir insan olarak, insanlardan hiç bir zaman uzak kalmadık. Her fırsat bulduğumuzda köylere giderek, köylülerin sorunlarıyla birebir ilgileniyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gündoğmuş'un 'Elçi'si
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN