Köy çocuklarına diş macunu ve kırtasiye yardımı

Teke Yöresi Ses Sizsiniz Derneği Başkanı Akademisyen Kahraman Köktürk tarafından yaklaşık olarak 4 yıldır sürdürülen Milli Eğitim Bakanlığına bağlı köy okullarına ve öğrencilerine yardım kampanyasına Adana'dan destek geldi.

Giriş Tarihi: 19.2.2013 15:40
GSK (GlaxoSmithKline) Tanıtım Uzmanı Cem Atakay'ın katkılarıyla 250 öğrencilik diş macunu ve kırtasiye yardımı gönderildi. Gönderilen yardımlar Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Dinç'e, Dernek Başkanı Kahraman Köktürk ve dernek üyeleri tarafından teslim edildi.

Teke Yöresi Ses Sizsiniz Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Öğretim Görevlisi Kahraman Köktürk "Türkiye'nin dört bir yanında olan öğrencilerimiz mezun olduktan sonra dernek çalışmalarına destek veriyorlar.Daha önce İstanbul büyükşehir Belediyesi Gelirler Dairesi Müdürlüğünde çalışan Zafer Özdemir sayesinde Susuz Köyüne yardımda bulunmuştuk. Şimdi de Figen Fırtına adlı öğrencimiz sayesinde GSK firması tanıtım uzmanı Cem Atakay da yardımda bulundu. Kendisine derneğim adına teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Dinç de yardımlara teşekkür ederek Bucak ilçesinde bulunan yardıma muhtaç öğrencilere özellikle de köy okullarına yardımların ulaştırılacağını ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köy çocuklarına diş macunu ve kırtasiye yardımı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN