Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Haluk ÜNCEL: Sayın Kılıçdaroğlu lütfen bu yazıyı okuyun

Giriş Tarihi: 23.2.2013
Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Başkanı olarak çok şanslı birisisiniz… Çünkü Antalya'da bir belediye başkanınız var ki Allah razı olsun seçim döneminde ne söz verdiyse hepsini yerine getirdi!
Sayın Kılıçdaroğlu;
Sizin Belediye Başkanınız Mustafa Akaydın seçim döneminde 100 bin kişiye iş istihdamı sağlayacağını afişlere çıktı, broşürlere yazdırdı ve vatandaşa dağıttı. Allah başımızdan eksik etmesin şu anda 92 bin 453 kişiye bu iş istihdamını sağladı, gerisini de daha önümüzde koskoca bir yıl var, inşallah 100 bine tamamlayacak!
Sayın Kılıçdaroğlu;
Başkanınızla ne kadar övünseniz haklısınız, "Antalyalı elektriğe ve ısınmaya para ödemeyecek" dedi.
Sözünü tuttu Elektrik İdaresi ile anlaşmış her gün 3-4 saat kesinti yapılıyor.
Her ne kadar bedava dese de daha az elektrik parası ödüyoruz.
Tüm Antalyalı her gün hocanın yedi ceddine dua etmektedir!
Sayın Kılıçdaroğlu;
Çok değerli belediye başkanınız "2 yıl içinde Antalya'da işsizlik sorunu bitecek" dedi. Şükürler olsun şehrimizde işsiz kimse kalmadı, hatta ulusal gazetelere "Antalya'da çalışacak vasıflı veya vasıfsız eleman aranıyor" ilanları verilmekte.
Memleketin dört bir yanından insanlar çalışmak için Antalya'ya gelmektedir.
Sayın Kılıçdaroğlu;
Canımız, ciğerimiz her şeyimiz hoca, "10 bin ev hanımı 4 saat çalışarak sigortalı meslek sahibi olacak" şeklinde kentin her yerine billboardlar astırdı. Yüce Rabbim daha uzun ömürler versin, hocamız şu ana kadar 9 binden fazla hanımı sigortalı iş sahibi yaptı, Hatta bizim hanım bile 29 Mart 2014'de emekli olacak!
Sayın Kılıçdaroğlu;
Sayın Akaydın, "2009 sonbaharında esnaf kepek kapatmayacak" sözünü verdi. Antalya'nın 4 bir tarafını AVM'lerle doldurdu. Esnaf kepengi dahi kapatamadan, sizlere ömür… Buna rağmen, yine de Akaydın'a her gün saygılarını sunmaktadırlar!
Sayın Kılıçdaroğlu;
Hocamız, "5 bin genç günde 4 saat çalışarak eğitim bursu kazanacak" dedi. Sayı şu anda 5 bini bile geçmektedir. Hatta bizim oğlana iki tane burs çıktığı için birini iade ettik!
Sayın Kılıçdaroğlu;
Allah başımızdan eksik etmesin Akaydın, "2 yıl içinde Antalya'da yoksulluk sorunu bitecek" diye bol bol broşür bastırdı. Sayelerinde şimdi Antalya'da her aileye bir ev düşmüştür. Şehirde yoksul kimse kalmamıştır. 2-3 evi olanlar bile mevcuttur!
Sayın Kılıçdaroğlu;
Hocamız bize sık sık moral vermektedir Mesela "Antalya Ankara'dan zengin" demiştir.
Sonra "Espri yaptım. Tarih ve kültür anlamında söyledim" diyerek bizleri epeyce güldürmüştür!
Sayın Kılıçdaroğlu;
Seçildikten sonra çok değerli başkanımız öyle bir borç edebiyatı yapmıştır ki, 2022 yılına sarih borçları dahi ödeyecek gibi konuşmuştur.
Sonradan anlaşıldı ki 5 yıl içinde sadece 338 milyon borç ödeyecekmiş. Ama herkes hocanın bu iyi niyetini 2022 yılına kadar olan borçları üstlenmesini takdirle karşılamıştır!
Sayın Kılıçdaroğlu;
Şu anda sayelerinde Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin taşınamazlarının hepsi satılmış, bu para ile söyleşiler festivaller yapılmıştır. Halkımız çok eğlenmektedir!
Sayın Kılıçdaroğlu;
Hatta hocanın bir başdanışmanı vardır (Belediyenin sitesinde öyle yazıyor) aynı zamanda AKSAV'ın da Genel Müdürü'dür. Gittiği seyahatlerde yemeyip, içmeyip sadece kondom ücretini vakfa fatura ettirerek büyük tasarruflarda bulunmuştur.
Sayın Genel Başkan bu yazdıklarımın fazlası vardır eksiği yoktur. İstediğiniz takdirde belgelerle size takdim edebilirim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Haluk ÜNCEL: Sayın Kılıçdaroğlu lütfen bu yazıyı okuyun
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN