Sır cinayetin dosyası açıldı

Fethiye'de 2006'da başı taşla ezilerek öldürülen Çetin'in katilinin bulunması için dosyası yeniden açıldı

Giriş Tarihi: 5.3.2013
Fethiye- Kalemiye yolunda başı taşla ezilerek öldürüldükten 6 gün sonra bulunan 17 yaşındaki Gaziantepli Hatice Çetin'in 7 yıldır bulunamayan katil yada katillerinin yakalanması için dosyası yeniden açıldı.

DOSYA RAFTAN İNDİ

Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Ergun Tokgöz, dosyayı yeniden açarak incelemeye aldı. 26 Mart 2006 tarihinde kaybolduktan sonra 2 Nisan 2006 tarihinde Kalemiye Koyu'na giderken ormanlık alanda başına taşla vurularak öldürülmüş vaziyette bulunan 17 yaşındaki Hatice Çetin'in cinayet zanlısı olarak yakalanan 2 kişi Fethiye Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmalarda beraat etmişti.

YENİDEN İNCELEME

Faili meçhul olarak kalan Gaziantepli genç kızın cinayet dosyası yeniden açtırıldı. Fethiye Cumhuriyet Başsavcısı Tokgöz'ün talimatıyla jandarma ve polis, dosyası yeniden incelemeye aldı. Gaziantep ve Fethiye'de yeniden başlatılan soruşturmada başı taşla ezilerek öldürülen

TANIK ARANIYOR
Çetin'i tanıyan herkesin bilgisine başvuruldu. Tüm deliller yeniden incelemeye alınırken Hatice Çetin cinayeti ile ilgili bilgi ve görgüsü olanların Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı'na, jandarma ya da polise başvurmaları istendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sır cinayetin dosyası açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN