Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kadın girişimciler yarışacak

Antalya'nın Kadın Girişimcileri Yarışması'nın ikincisi için süreç başladı. Başvurular için son gün 29 Mart

Giriş Tarihi: 6.3.2013
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu'nun, kadın girişimciliğinin gelişmesine ve desteklenmesine yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında, Antalya İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ile birlikte ilki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen "Antalya'nın Kadın Girişimcileri Yarışması"nın bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek. ATSO Başkan Yardımcısı Adnan Vücudi Özen ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Işık Yargın bir basın toplantısı düzenleyerek '2013 Yılı Antalya'nın Kadın Girişimcileri Yarışması' hakkında bilgi verdi.

AMAÇ TEŞVİK ETMEK
Özen,"Bu yarışma ile fikrini sermayesiyle birleştirerek işletme kuran ve istihdam yaratan kadın girişimciler ile sermaye yetersizliğine rağmen ekonomik bir değer yaratarak 'ev eksenli' üretim yapan kadın girişimcilerin teşvik edilmesi ve toplumumuzdaki kadın girişimci rol modelinin güçlendirilmesi amaçlanmaktadır" dedi.

SON GÜN 29 MART
Özen, yarışmaya katılacak olanların www.antalyakadingirisimciler. org isimli web sitesi üzerinden veya Antalya, Alanya, Manavgat ticaret ve sanayi odaları ile Kumluca Ticaret Borsası'ndan temin edecekleri başvuru formlarını, elektronik ortamda doldurarak, ürün ve faaliyetleri ile ilgili belge veya ürün örnekleri ile birlikte başvuru dosyasını yine bu odalara 29 Mart 2013 Cuma günü saat 17.30'a kadar teslim edebileceklerini bildirdi.

'İLK ÜÇ'E ÖDÜL VAR
Seçici Kurul tarafından belirlenen kriterler doğrultusunda yapılacak değerlendirme sonucu her iki kategoride birincilere bin 500, ikincilere bin üçüncülere de 750'şer lira para ödülü verileceği açıklandı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadın girişimciler yarışacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN