Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ak Parti'den Eğirdir çıkarması

Giriş Tarihi: 7.3.2013

2014 Mahalli Seçimleri öncesi Ak Parti'nin yurt genelinde başlattığı seçim hazırlıklarının ilke Isparta'nın Eğirdir ilçesinde yapıldı. Bölge Sorumlusu Burdur Milletvekili Yıldırım, yapılacak çalışmaları ele aldı

Ak Parti Genel Merkezi Yerel Yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Menderes Türel'e bağlı olarak çalışmalara başlayan Bölge sorumlusu Burdur Milletvekili Hami Yıldırım, Isparta'daki ilçelerde yaptığı toplantılardan birini Eğirdir'de gerçekletirdi. Ak Parti İl Başkan Yardımcılarından Ramazan Çırak ve Emin Korkmaz ile birlikte Eğirdir'deki istişare toplantısına katılan Milletvekili Yıldırım, bugüne kadar yapılan ve bundan sonra yapılabilecek işlerin değerlendirmesini yaptı.

4 YILLIK ÇALIŞMA

Ak Parti Eğirdir İlçe Başkanı Hasan Dinçer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Osman Nuri Özmeral ve Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Kamil Göncü, Sarıidris Belediye Başkanı Mehmet Yılmaz ile Barla Belediye Başkanı Mehmet Sert'in hazır bulunduğu istişare toplantısında 4 yıllık çalışmalar gözden geçirildi, eksiklikler tesbit edilerek eksikliklerin giderilmesi için gayretli çalışmaların hızla devam ettirilmesi üzerinde duruldu.

BİRLİK MESAJI VERDİ

Burdur Milletvekili Yıldırım, Eğirdir'de zorlukların üstesinden gelinerek güzel çalışmaların yapıldığını belirterek, bölünmeden, birlik içersinde eksikliklerin giderilmesi için durmadan hızlı bir şekilde çalışmaların devam ettirilmesi gerektiğini ifade etti. Teşkilatın birlik beraberlik içerisinde top gibi, tek yumruk olmasından memnun kaldığını belirten Burdur Milletvekili Hami Yıldırım, "Ak Partimizin ilk kuruluşundan bu güne kadar yapılan seçimlerde Eğirdir'de, oylar hep artarak devam etmiştir. Bundan sonra da inşaallah hep ileri gidecektir" dedi. Milletvekili Yılıdırım, önemli gördüğü konuları not alarak karşılıklı anlayış, hoşgörü içerisinde geçen toplantıdan dolayı teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ak Parti'den Eğirdir çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN