Kemer yolu, çile dolu

Giriş Tarihi: 8.3.2013

Sarısu, Liman ve Hurma Mahallesi sakinlerinin durak sıkıntısına hala bir çözüm bulunmadı. Yollarda otobüs bekleyen vatandaşlar tehlikenin kucağında yaşıyor

Trafiğin yoğun ve süratli bir şekilde aktığı Antalya-Kemer karayolu üzerinde sefer yapan otobüs ve minibüslere ulaşmak isteyen vatandaşların çilesi hala devam ediyor. Sarısu, Liman ve Hurma Mahallesi sakinleri toplu ulaşım araçlarına ulaşmak için canlarını ortaya koyuyor. Kemer yolu üzerinde durak bulunmaması özellikle çocukları ve yaşlıları büyük bir tehlikeyle karşı karşıya bırakıyor. Her türlü hava koşulunda açık alanda beklemek zorunda kalan vatandaşları otobüsler hemen her noktadan alıp, istedikleri yerde indiriyor.

YAĞMUR ALTINDA

Trafiğin oldukça yoğun aktığı Kemer yolunda otobüslerin bekleme yapmasına olanak sağlayacak ceplerin olmaması da trafiğin akışını tehlikeye düşürüyor. Kış mevsimi boyunca soğuk ve yağmur altında otobüs bekleyen vatandaşlar, ulaşım adı altında çile çekiyor. Yetkililerin durumu görmezden gelmesine öfkeli olan bölge halkı, her hangi bir can kaybı yaşanmadan önce gerekli tedbirlerin alınmasını istiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kemer yolu, çile dolu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN