Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Projeyle kütüphane

ISTUDAK'ın 'Kitap Toplayalım Kütüphane Kuralım Projesi, meyve verdi. Toplanan bin kitap Yalvaç İbn-i Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'ne törenle teslim edildi

Giriş Tarihi: 21.3.2013
Ispartanın doğa, tarih ve spor varlıklarında farkındalık yaratmak için çalışmalar yapan Turizm Tanıtma ve Doğa Sporları Kulübü (ISTUDAK) örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. 15 Şubat 2013'te başlatılan 'Kitap Toplayalım Kütüphane Kuralım' Projesi tamamlandı. '100 Temel Eser'in de aralarında yer aldığı bin kitap İbn-i Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi'ne verildi. Kitaplar, Yalvaç Kaymakamı Ahmet Altıntaş'ın da katıldığı bir törenle Yalvaç İbn-i Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi okul yöneticileri ve kütüphaneden Sorumlu Edebiyat Öğretmeni Meryem Karahan'a teslim edildi.

AKTİVİTELERLE İLÇE TANITIMI
ISTUDAK Başkanı Ali Telli, dernek olarak her hafta pazar günleri düzenledikleri doğa yürüyüşleri başta olmak üzere çeşitli aktivitelerle Isparta ve ilçelerinin tanıtımını yapmaya çalıştıklarını söyledi. Telli, "Dernek olarak doğa, kültürel ve sportif geziler düzenliyoruz. Bu etkinliklerimize tüm halkımızı davet ediyoruz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Projeyle kütüphane
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN