'Kadın Meclisi'miz bizim için kıymetli

Giriş Tarihi: 26.3.2013

Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin önerilerine büyük değer verdiklerini ifade etti

Kepez Kent Konseyi Kadın Meclisi'nin 2. Seçimli Genel Kurulu yapıldı. Kepez Belediyesi Nikah Salonu'nda yapılan genel kurulda, mevcut Başkan Emel Ayşe Turhan, oybirliği ile yeniden Kadın Meclisi Başkanlığı'na 3 yıllığına seçildi.

VAATLERİMİZDEN BİRİ
Kadın meclisini kurmanın, seçim vaatlerinden biri olduğunu işaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, toplumun bütün kesimlerini temsil eden bir katımla önce Kepez Kent Konseyi'ni kurduklarını, daha sonra ise konseyin kadın meclisini, gençlik meclisini ve engelliler meclisini hayata geçirdiklerini aktardı.

FARKLILIK GETİRECEK
Kadınların toplumda çok etkili olduğunun altını çizen Tütüncü, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Kadın Meclisi üyelerimizin, yaşadığımız kentin daha yaşanılır bir yer olabilmesi için düşünceleri, önerileri, sosyal sorumlulukla ilgili çalışmaları Kepez için çok önemli bir kıymet taşıyor. Meclisimizi, her geçen gün enerji ile dolu olarak görüyorum. Meclisimizin önerilerinin, belediyecilik çalışmalarımıza çok farklı bir bereket getireceğini düşünüyorum."

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ
Kepez Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Emel Ayşe Turhan da kadınlara yönelik çalışmalar yapan sivil toplum kuruluşlarının ilçeyi tanıması, maddi imkanı olmayan çiftlerin resmi nikahlarının yaptırılması gibi önemli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirdiklerini ifade etti. Turhan, dertler paylaşıldıkça azalır felsefesiyle, Kepez'deki tüm kadınlara yönelik güzel hizmetler yapmanın gayreti içerisinde olduklarını duyurdu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Kadın Meclisi'miz bizim için kıymetli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN