Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ABD'liler bize çalışacak

BAKA'nın turizm potansiyelinin tanıtılması amacıyla ilgili kurum ve kuruluşların ortaklığı ile Batı Akdeniz'e getirdiği ABD'li tur operatörleri, inceleme ve tanıma gezilerini tamamladı

Giriş Tarihi: 11.4.2013
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı'nın (BAKA) turizm potansiyelinin tanıtılması amacıyla ilgili kurum ve kuruluşlarla gerçekleştirdiği ortak çalışmasıyla Batı Akdeniz'e getirdiği ABD'li tur operatörleri, inceleme ve tanıma gezilerini tamamladı.

TANITIMA DEVAM

BAKA'nın transfer ve rehberlikte Termasos Seyahat Acentesi ile konaklamada Mardan Palace ve Barida Hotels'in sponsorluklarındaki programına; ABD'li Marshall's World of Travel'dan Carol Marshall, AFS Travel'dan Theresa Jimenez, SkyZone Travel & Tours'dan Sarah Asmar, International Institute of Detroit Metropolitan'dan Nada Dalgamouni, Discover Turkey Travel'dan Mark Zavattaro ile Say Travel'dan Claudie F. Warshawer'ı ağırladı. Antalya Müzesi, şehir merkezi ile tarihi Kaleiçi'ni gezen ve hayranlıklarını ifade eden ABD'li tur operatörleri, Olimpos Beydağları Sahil Milli Parkı'ndan teleferikle eşsiz manzarayı seyrederek Tahtalı Dağı'na çıktıktan sonar Kemer Ayışığı Koyu'ndaki Folklorik Yörük Parkı'nı gezdi. ABD'li tur operatörleri, gözleme pişirmeyi de öğrenip ardından yayık ayrangözleme- çay keyfi yaşadı. Aspendos ile kentte su taşıyan tarihi kemerleri gezen ABD'li tur operatörleri, Perge gezisi sonrası Burdur'un Ağlasun ilçesi Yeşilbaşköy'e geçerek Belediye Başkanı Hüseyin Akıncı'nın misafiri oldu. ABD'li heyet İnsuyu Mağarası ziyareti sonrasında Burdur il merkezine geçti.

TUR SATIŞI YAPACAKLAR
Bölgenin güzelliklerinin yanı sıra gösterilen ilgi ile yakınlığa da hayran kaldıklarını, müşterilerine bölgeyi tavsiye edeceklerini ve kısa süre sonra bölgeye yönelik organizasyonlar yapabileceklerini söyleyen konuk tur operatörleri, İstanbul'da 3 gün ve birer gün de Antalya, Burdur ile Isparta'yı içeren tur satışı yapmak için çalışacaklarını söyledi.

Recep Yavuz Antalya Kent Konseyi Turizm Çalışma Grubu Bşk.

Turizme verdiği önem
Turizme verdiği önemi her zaman hissettiren ve özellikle sorunların çözümünde duyarlık göstererek zamanında kamuoyu ile paylaşan Sabah Akdeniz'e teşekkür ediyor, genç ve dinamik ekibin başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.

Selİm Bayraktar
Oyuncu
Yapılan iş kolay değil
Görüntü itibariyle kolay bir meslek olarak göze çarpabilir gazetecilik. Ama içinde olduğunuz an tatilinizin, çalışma saatlerinizin, yediğinizin içtiğinizin belli olmadığını anlarsınız. Sabah Akdeniz'in başarılarla dolu 10 yılını kutluyorum.

Emre Serhatlı Basın İlan Kur. Ant. Müd.

Nice 10 yıllara
Özellikle Akdeniz bölgesindeki haberlerin halka ulaşmasında çok yararı bulunan Sabah Akdeniz ekibinin 10'uncu kuruluş yıldönümünü kutlarım. Nice 10 yıllarda başarılarınızın devamını dilerim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ABD'liler bize çalışacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN