Alanya'dan Kalkan'a sanat

Giriş Tarihi: 11.4.2013
Side Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali'nin 13'üncüsü Eylül ayında yapılacak. Kemer sınırlarındaki Phaselis antik tiyatrosu'ndaki 7'nci Phaselis Festivali 9 - 15 Eylül, Alanya Caz Günleri de 26 ve 29 Eylül'de gerçekleştirilecek. Kalkan'a bağlı Yeşilköy'ün gelenekselleştirdiği Köy Seyirlik Oyunları Şenliği de Eylül'de yapılıyor.

OPERA BALE ŞÖLENİ
Antalya'NIN en önemli sanat etkinliklerinden olan Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali 2-22 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Festivalde 2 opera 3 de bale eseri sahnelenecek.

Semanur Kurt
Antalya Kent Konseyi Başkanı

Çözümün bir parçası
Kentli haklarının ötesinde, başta özel ilgi grupları için olmak üzere insan haklarına her alanda işlerlik kazandırılmasına, her türlü istismar ve şiddetin önlenmesine, kentlilik bilinci ile yerel demokratik katılımın kökleşmesine, kentsel gelişmenin herkes için sağlanmasına, kamu hizmetlerine erişimde eşitsizliğin ve yoksulluğun giderilmesine, sürdürülebilir kalkınma ile çevrenin korunmasına olan toplumsal duyarlılığın geliştirilmesine özel önem vermekteyiz. Bu yaklaşımla şekillenen çalışma ilkelerimiz ve esaslarımız, aynı zamanda basından beklentilerimizin çerçevesini de çizmektedir. Sabah Akdeniz bu yaklaşımla yayın politikasını sürdüren güçlü bir yerel gazete olmuştur. Kentimizin gelişimine engel teşkil edecek olumsuzlukların giderilmesinde çözümün bir parçası olarak kentin ve kentlinin yanında olduğunu hissettirmiştir. 10 yıllık süreçte çözümde ortaklığın büyük önem taşıdığı konularda, haberlerin sunulmasında, kente büyük katkı vererek, yerel haber alma fırsatımızı güçlendirmiştir. Sabah Akdeniz'in 10'uncu yılını kutlar tüm Sabah Akdeniz ailesine başarı dileklerimizle saygı ve sevgilerimizi iletiriz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Alanya'dan Kalkan'a sanat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN