Evcilmen 4 yılını anlattı

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen görevdeki son 4 yılını düzenlediği toplantı ile anlattı

Giriş Tarihi: 12.4.2013
Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Muratpaşa ilçesinde bulunan 56 mahalle muhtarı, Muratpaşa meclis üyeleri ve Muratpaşalı vatandaşların katıldığı bir toplantıda, 2009 seçimlerinin üzerinden geçen 4 yılı ve gelecek bir yılın projelerini anlattı. "4 yılda 4 dörtlük projeler" sloganıyla gerçekleşen toplantıda belediyenin 2013 yılı bütçesinin yüzde 70'ine denk gelen 182 milyon TL'lik kesiminin yatırımlara ayrıldığını kaydeden Evcilmen, 4 yılda 30 ayrı başlıkta 'Her haftaya bir proje' sloganıyla 250'nin üzerinde projeyi hayata geçirdiklerini söyledi. Evcilmen

ELEKTRİK SANTRALİ

Başkan Evcilmen, Engelliler Koordinasyon Merkezi, üç farklı mahalledeki toplum merkezleri, 20 bin metrekare alana ulaşan Kent Meydanı, 7 derslik 100 öğrenci kapasiteli kreşin aralarında bulunduğu projelerle ilgili bilgi verdi. Evcilmen, 3 yıldır çalışılan Değirmenönü Restorasyon Projesi'nin ise sona erdiğini, Santaralya'nın sürdüğünü söyledi.

SON YILIN PROJELERİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, yerel seçimlere 1 yıl kala başlığında yapılacak projeleri açıkladı. Bu projelerin başında ise 3 milyon TL'lik Çağlayan Spor Salonu'nu gösterdi. Bu projenin yanı sıra, 12.5 milyon TL'ye mal olacak 50 metre uzunluğunda 11 kulvarı bulunan olimpik yüzme havuzu, 18 milyon TL'ye mal olacak 4 bin 100 kişi kapasiteli 1 ana salonu ve 3 yan salonu bulunan kültür merkezi projesi de son bir yılın önemli projeleri arasında yer aldı. Evcilmen küçük bir örneği Fethiye'de bulunan avlu han modelinde ilk balık pazarının tüm projelerinin tamamlandığını ve inşaatına kısa bir sürede başlanacağını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evcilmen 4 yılını anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN