Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turizm Haftası başladı

Turizm Haftası'nın açılışı Burdur'da yapıldı. Antalyalı gazeteciler açılış törenine katılırken, Burdur Vali Yılmaz, destek veren gazetecilere teşekkür plaketi verdi

Giriş Tarihi: 16.4.2013
Turizm Haftası etkinlikleri, Burdur'da Antalyalı gazetecilere verilen yemek ve ardından Burdur Belediyesi Fuaye Salonu'nda açılışı yapılan el sanatları sergisi ile başladı. Komşu iller olarak sevinci, kaygıyı ve tasayı da ortak olara bölüşeceklerini vurgulayan Vali Nurettin Yılmaz, "Bizler artık sınırları fazla dert etmeden, bu güzel birlikteliği sürdürmek istiyoruz" dedi.

ORTAK HAREKET

Grand Özeren Otel'de düzenlene yemekte konuşan Vali Yılmaz, Burdur'un, Antalya ile Antalya'ya gelen turistlerin güzergahı üzerinde bulunduğunu belirterek, "Şimdilik yeterince konaklama olarak Burdur, bu payını almıyor ama ortak kültüre sahibiz, ortak geçmişe sahibiz. Yaygın basındaki gazetelerin Akdeniz ekleri var, zaman zaman onlarda güzel haberlerimiz çıkıyor. İnşallah ortak payda da buluşan iller olarak sorunlarımızın çözümlerinde ortak hareket edeceğiz" şeklinde konuştu. Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Sabah Akdeniz Bölge Temsilcisi Mevlüt yeni ise "Antalya turizmin başkenti, ama biz Turizm Haftasını Burdur'da açmayı tercih ettik" diye konuştu. Vali Yılmaz, SABAH Akdeniz'in plaketini Yeni'ye verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turizm Haftası başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN