Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Akaydın 4 yılın özetini çıkardı

Hizmette 4 yılını anlatan Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın, borçları 300 milyon dolar azaltıp 350 milyon dolarlık yatırım yapıldığını açıkladı

Giriş Tarihi: 17.4.2013
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, 4 yıllık görev süresi içerisinde hayata geçirdiği projeleri değerlendirdiği bir toplantı düzenledi. Antalya Kültür Merkezi'nde gerçekleşene toplantıya önceki yıllarda bu toplantılarda yer almayan Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen ve Konyaaltı Belediye Başkanı Muhitin Böcek'in de katılması dikkat çekti.

BORÇLAR AZALDI

Akaydın, 2009 yılından bu yana hayata geçirdiği hizmetleri ve gelecek projelerini "Gelin geleceği konuşalım" başlığı altında düzenlenen Hizmette 4'üncü Yıl Toplantısı'nda halka tanıttı. Toplantıda insan odaklı hizmetler ürettiklerini söyleyen Akaydın, "Borçlarımız 1 milyar dolardan 700 milyon dolara düştü. Reel olarak borçlarımız 300 milyon dolar düşerken, 350 milyon dolarlık da yatırım yaptık. Kredibilitesi sıfır olan bir belediyeden, borçlanabilir ve yatırım yapabilir bir belediyeye dönüştük" dedi. Akaydın, toplantı sonrası gazeteciler ile öğle yemeğinde bir araya geldi. Burada soruları yanıtlayan Akaydın, belediyeye açılan davaları yargı baskısı olarak niteleyerek, "19 Haziran'da hakim karşısına çıkacağım" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Akaydın 4 yılın özetini çıkardı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN