Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ankara daveti

Giriş Tarihi: 18.4.2013

Başkan Hasan Akıncıoğlu, yeni staddaki ticari alanların MP Antalyaspor'a tahsisi için Milletvekili Çavuşoğlu'dan destek istedi. Çavuşoğlu, işi bitirmek için kırmızı-beyazlıları Ankara'ya davet etti

Medical Park Antalyaspor'da yönetim, temel atma aşamasına gelen 33 bin kapasiteli yeni stat bünyesindeki ticari ünitelerin kulübe verilmesi için şimdiden atağa geçti. Başkan Hasan Akıncıoğlu ve yöneticiler, bu konudaki resmi girişimlerin hızla sonuçlandırılması için Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu'dan destek istedi. MP Antalyaspor'dan gelen bu talebi olumlu karşılayan Milletvekili Çavuşoğlu ise Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü nezdinde yapılacak girişimler için kırmızı-beyazlı yöneticileri Ankara'ya davet etti.

HAFTAYA BAŞKENT'TE
MP Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu ve yöneticiler, Salı günü İngiltere'ye giden Milletvekili Çavuşoğlu'nun dönmesini bekliyor. Kırmızı-beyazlılar, gelecek hafta heyet halinde Ankara'ya giderek Çavuşoğlu ile birlikte Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü'nde gerekli girişimleri yapacak. Başkan Akıncıoğlu, ihalesi yapılan 33 bin kapasiteli stadın detay projelerinin sürdüğünü belirterek, "Stat bünyesinde yer alacak sosyal, kültürel ve ticari üniteler, Antalyaspor için en ideal sabit gelir kaynakları" dedi.

FORMA REKLAMI İÇİN YİNE YARDIMCI OLACAK
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı üzerine MP Antalyaspor'a 3 maç için Gazipaşa Airport ile forma göğüs reklamı anlaşması yapan Milletvekili Çavuşoğlu, SABAH Akdeniz'in sorusu üzerine gelecek sezon için de forma reklamı için kırmızı- beyazlı kulübe destek olacağını söyledi. Çavuşoğlu, stat konusunda da "Antalya Stadı, kent merkezinde olduğu için sosyal, kültürel ve ticari ünitelerle donatılmaya uygun durumda. Statlar artık 2 haftada bir maç oynanan tesis değil, kentlerin sosyal ve kültürel etkinliklerinin yapıldığı alanlar olarak öne çıkıyor. En önemlisi de statlar artık kulüplerin çok önemli sabit gelir kaynağı durumunda. Antalya Stadı'nın da MP Antalyaspor'a bu yönde katkısı olmalı. Kulüp başkanımız ve yönetim kurulu proje ve taslakları ile Ankara'ya geldikleri zaman bu yönde gerekli girişimleri yapacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara daveti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN