Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Batı Akdeniz'e Riyad'da tanıtım

Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'da gerçekleştirilen 5. Riyad Turizm Fuarı'nda Batı Akdeniz, profesyonel turizmcilere anlatıldı

Giriş Tarihi: 28.4.2013
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Antalya, Isparta ile Burdur'un turizm potansiyelini tanıtmak ve sürdürülebilir turizme katkı amacıyla Suudi Arabistan'ın başkenti Riyad'daki turizm fuarında stant açtı.

EXPO TANITIMI

4 gün süren fuarda turizm profesyonelleri ile görüşmelerde, Batı Akdeniz'in tarihi, doğal ve kültürel değerlerinin yanı sıra sağlık, inanç, kongre, yat, spor, eko, golf, av ve yayla gibi alternatif turizm zenginlikleri ile 2016'da Antalya'da çiçek ve çocuk teması ile düzenlenecek Dünya Botanik Exposu tanıtımı yapıldı.

POTANSİYELİmiz ANLATILDI

Türkiye'ye gelen turist sayısında son yıllarda büyük artış gerçekleşen Suudi Arabistan'nın en önemli turizm fuarındaki BAKA standında, Antalya, Isparta ve Burdur'un yatırım fırsatları dünyanın dört bir yanından fuara katılan turizm profesyonellerine anlatıldı. EXPO 2012'nın da tanıtımı yapıldı.

BAKA STANDI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Uzun süreli konaklama yapan, alışveriş alışkanlıkları yüksek ve nitelikli Arap turistleri çekmek amacıyla tur operatörlerini Batı Akdeniz'e getirip tanıtım turları düzenleyen BAKA, 35 ülkeden 60'tan fazla firmanın yeraldığı 3 bin metrekarelik alandaki Arap Yarımadası'nın ikinci büyük turizm fuarına katıldı. Başkentin simgesi KingdomTower'da yapılan 5. Riyad Turizm Fuarı'nda BAKA standı ilgi gördü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Batı Akdeniz'e Riyad'da tanıtım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN