Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Burdur trafiği için 'Eylem Planı' hazır

Karayolu Trafik Güvenliği Strateji Eylem Planı için Burdur'da Vali Yılmaz başkanlığında yapılan toplantıda strateji belirlendi

Giriş Tarihi: 28.4.2013
Burdur'da Karayolu Trafik Güvenliği Strateji Eylem Planı toplantısı, Vali Nurettin Yılmaz başkanlığında Valilik Toplantı Salonu'nda yapıldı. Özellikle karayoluna çıkan traktörler üzerinde hassas olunması gerektiğini vurgulayan Vali Yılmaz, motosiklet kullanımı ile ilgili denetimlerin artırılması yönünde Emniyet Müdürlüğü ve Jandarmaya talimat verdi. Karayolu güvenliği konusunda hiçbir taviz verilmemesi gerektiğini söyleyen Yılmaz, en ufak bir müsamahanın ölümlere yol açabileceğini kaydederek bu konuda dikkatli olunmasını istedi. Toplantıda, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Ömer Üçtepe ve Jandarma Kısım Amiri Kıdemli Başçavuş Güven Şanlı, 2012 yılında yürürlüğe giren "Karayolu Trafik Güvenliği Stratejisi ve Eylem Planı" hakkında bilgi verdi.

A TAKIMI KATILDI
Toplantıya Vali Yardımcısı Bahir Altunkaya, Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Başgül, İl Jandarma Komutanı Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Abdülkerim Polat ve daire müdürleri katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burdur trafiği için 'Eylem Planı' hazır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN