Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kepez'de fırsat eşitliği

Özel Türk Amerikan Derneği Koordinatörü Esen Cerepoğlu, kurs öğrenciyle Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret etti

Giriş Tarihi: 1.5.2013
Özel Türk Amerikan Derneği Koordinatörü Esen Cerepoğlu, Kurs Müdürü Hasibe Sönmez, üç öğrenciyle birlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye nezaket ziyaretinde bulundu. Cerepoğlu, sosyal projeler hakkında Tütüncü'ye bilgi verdi.

BİLGİ EVLERİ

Başkan Hakan Tütüncü de Kepez'de eğitime, öğrencilere özel bir önem verdiklerinin altını çizdi. İlçede eğitimde yaşanan fırsat eşitsizliğini gidermek için projeler ürettiklerini belirten Tütüncü, bu projelerden bir tanesinin bilgi evi çalışması olduğunu kaydetti. Başkan Tütüncü, evinde bilgisayarı, interneti olmayan öğrencilerin, bu ihtiyaçlarını 5 ayrı noktada açtıkları bilgi evlerinden karşıladıklarını ifade etti. Tütüncü, Özel Türk Amerikan Derneği Antalya Yabancı Dil Kursu'nun, dezavantajlı gruplara yönelik çalışmalarını takdirle karşıladığını belirterek, "Bölgemizdeki öğrencilerimizin eğitimde fırsat eşitsizliğini ortadan kaldırmaya yönelik, Özel Türk Amerikan Derneği ile ortak çalışmalar yapabiliriz" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kepez'de fırsat eşitliği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN