Borsa'da seçim var

Giriş Tarihi: 3.5.2013

Batı Akdeniz'de seçim heyecanı, Antalya Ticaret Borsası ile başlıyor. Aday olacağı konuşulan Recep Özkul aday olmadığını açıkladı. Sürpriz yaşanmazsa Başkan Ali Çandır tek aday olacak

Batı Akdeniz Bölgesi'nde seçim heyecanı, Antalya Ticaret Borsa'sıyla (ATB) başlıyor. Bölgede ilk seçim, bugün ATB'de yapılacak. Yaklaşık bin üyenin sandık başına gideceği seçimde, 7 grupta listeler yarışacak. Seçim 09.00-17.00 arasında ATB binasında yapılacak. İki aşamalı olacak seçimlerde, ilk etapta 19 meclis üyesi belirlenecek. Ardından yaklaşık 1 hafta sonra da meclis üyeleri yönetimi seçecek.

YÜKSEK KATILIM ÇAĞRISI

ATB'de mevcut Başkan Ali Çandır, son dakika sürprizi yaşanmaması halinde rakipsiz olarak seçime girecek. Çandır seçimlere yüksek katılım çağrısı yaparak, "Bu kurumlar iş dünyasının gelişimi açısından çok önemli. Üyelerimizin katılımcı bir şekilde iştirak etmesini bekliyoruz" dedi.

ÖZKUL: ADAY DEĞİLİM
Daha önce kulislerde aday olacağı konuşulan mevcut başkan yardımcısı Recep Özkul, aday olmadığını ve Ali Çandır başkanlığında devam edeceklerini açıkladı. Özkul seçimlerde herhangi bir rekabetin de olmadığını belirterek, 7 grubun hemen hepsinde tek liste olarak seçime gidildiğini söyledi.

Odalarda seçim takvimi
Şehir merkezi
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası 4 Mayıs 2013 Antalya Deniz Ticaret Odası 4 Mayıs 2013 Burdur Ticaret ve Sanayi Odası 4 Mayıs 2013 Burdur Ticaret Borsası 4 Mayıs 2013 Isparta Ticaret Borsası 9 Mayıs 2013 Isparta Ticaret ve Sanayi Odası 2013 11 Mayıs

İlçeler
Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası 8 Haziran 2013 Kumluca Ticaret Borsası 2013 11 Mayıs Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası 2013 12 Mayıs Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (Belirlenmedi) Kumluca Ticaret ve Sanayi Odası (Belirlenmedi) Bucak Ticaret ve Sanayi Odası (Belirlenmedi)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Borsa'da seçim var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN