Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gitmeyecekmişim gibi özverili çalıştım

Giriş Tarihi: 22.5.2013

AGC ziyaretinde gazetecilere veda eden Vali Ahmet Altıparmak, görevi boyunca başka yere tayini olmayacakmış gibi davrandığını söyledi

Pazartesi günü Antalya'dan ayrılacak olan Vali Ahmet Altıparmak, gazetecilere veda etmek üzere Antalya Gazeteciler Cemiyeti'ni (AGC) ziyaret etti. Görev yaptıkları şehirlerde gelip geçici olduklarını kaçınılmazlığını dile getiren Altıparmak, ama mutlaka Antalyalılarla da bir daha karşılaşacakmış gibi davrandığını vurguladı.

ÖZTÜRK İŞİNİN ERBABIDIR
Yer değiştirdiği Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk'ün nasıl biri olduğu sorulan Altıparmak, "Meslektaşım tabii. Benim onu tanıtmam uygun olmaz. Fevkalade ciddi, işinin erbabı bir devlet adamı olduğunu söyleyebilirim" diye konuştu. Antalya basınının ülke ve kent çıkarlarını gözetmesini gittiği her yerde överek anlattığını ifade eden Altıparmak, "Buraya birçok devlet adamı tatile geldi gitti. Haberinizin olmaması mümkün değil. Kimseden duymasanız otel personelinden duyarsınız. Ama kimseyi gidip rahatsız etmediniz. Mesleki olarak bizi zorlarsınız tabiî ki. Ama hep seviyeli oldunuz. Teşekkür ederim" dedi. Altıparmak'a AGC'yi hatırlatan hatıra eşyaları ve anı şilti hediye eden AGC Başkanı Mevlüt Yeni, kendisi için en zor olanın vedalaşmak olduğunu söyledi. Aslında Altıparmak ile de vedalaşmadıklarını belirten Yeni, "Önceki beyanatlarında Antalya'ya veda etmediğini, emekliliğinde belki hemşerimiz olabileceğini söylemişti. Medyaya ve cemiyetimize olan desteği için de teşekkür ederiz" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gitmeyecekmişim gibi özverili çalıştım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN