Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Köse, Akaydın'ı vaatleriyle vurdu

Giriş Tarihi: 23.5.2013
AK Parti Danışma Meclisi Toplantısı ve Yerel Yönetimler Şura Toplantısı, eski Milli Savunma Bakanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Vecdi Gönül, İl Başkanı Mustafa Köse, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun'un da katılımıyla gerçekleşti. İl Başkanı Mustafa Köse, Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın'ı eleştirdi.

KARALAMA SİYASETİ

Akaydın'ın seçim öncesi verdiği ancak gerçekleşmeyen vaatlere göndermede bulunan Köse, Akaydın'ın Başbakan Erdoğan'a yönelik sözlerinin gerekçesinin de hizmet üretememesi olduğunu ifade etti. Köse, "Bunların bildikleri istismar ve karalama siyaseti. Hizmet siyasetini bilmiyorlar. Hizmet üretemeyen insanın yapacağı başka şey yok. Çamur atacak, hakaret edecek, kendisine taraftar bulmaya çalışacak" diye konuştu.

İŞÇİ ALACAKLARINI ÖDE
Akaydın'ın seçim döneminde, "10 bin ev kadınına, 5 bin gence sigortalı iş geliyor", "Her yoksul aileye en az bir iş", "100 bin kişiye iş imkanı" sloganlarıyla oy istediğini hatırlatan Köse, "100 bin kişiye iş bulmanı bıraktık da sen önce kendi işçilerinin paralarını öde. Adamlara bayramda bile paralarını ödemedi. İnsanlar aç, açıkta bayram geçirdi" diye konuştu. Akaydın'ın, Hz. Muhammed'in 'Komşusu açken tok yatan bizden değildir' hadisi şerifini dayanak göstererek, "Antalya'da yoksul komşunuz kalmayana kadar bize uyku yok" sloganıyla oy istediğini hatırlatan Köse, "Peygamberimiz, 'işçinin alnının teri kurumadan maaşını verin' demiş" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köse, Akaydın'ı vaatleriyle vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN