Türkiye'nin en iyi haber sitesi

7 ülke barış için buluştu

Giriş Tarihi: 25.5.2013

Avrupa Birliği Proje için İspanya, Büyük Britanya, İtalya, Fransa, Polonya, Bulgaristan ve Türkiye'den 27 Öğretmen Fethiye Ölüdeniz'de biraraya geldi

Avrupa Birliği (AB) Projesi çerçevesinde 7 ülke 10 okuldan 27 öğretmen 'Sanat Yoluyla Barışçıl Bir Avrupa' sloganıyla Fethiye Ölüdeniz'de buluştu.
27 ÖĞRETMEN

Geçen yıl başlayan proje kapsamında Ölüdeniz Orta Okulu Müdürü Mustafa Ayan, Müdür Yardımcısı Mustafa Şaban Yemler ve İngilizce Öğretmeni Özden Atlı'nın yer aldığı 'Sanat Yoluyla Barışçıl Bir Avrupa' sloganıyla başlayan proje çerçevesinde İspanya, Büyük Britanya, İtalya, Fransa, Polonya, Bulgaristan ve Türkiye'den 27 Öğretmen Ölüdeniz'de buluştu. Ölüdeniz Ortaokulu ve İlkokul öğrencileri tarafından karşılanan 7 ülkeden 10 okul öğretmeni 4 gün boyunca Türk eğitim sistemi ve yaşam tarzı hakkında bilgiler edinip çevre gezileri de yapacak.

BİLGİ ALDILAR

Konuk öğretmenler okulun ana sınıfı ve diğer sınıfları ziyaret ederek ders işleniş şekli ve müfredatlarla ders kitaplarını inceleyip bilgilerde aldılar.Avrupa Birliği destekli Proje çerçevesinde Fethiye'ye gelen öğretmenlerden İngiliz Mıke Coyne ölüdeniz'de öğrenci ve öğrenmelerin yaptığı sıcak karşılamaya teşekkür ederek "Türkiye'de olmaktan mutlu olduk. Türk eğitim sistemi, yaşam tarzı, sanat ve kültürel özellikleri öğrenmek için geldik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
7 ülke barış için buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN