Türkiye'nin en iyi haber sitesi

En çok ödül Demre'nin oldu

Giriş Tarihi: 2.6.2013

Demre, Uluslararası Değerler Eğitimi Sempozyumu sonunda 6 kategoride ödül aldı

Antalya'da düzenlenen Uluslararası Değerler Eğitimi Sempozyumu'nun kapanışındaki ödül töreninde 3 dalda 6 kategoride ödül birden alan Antalya'nın Demre ilçesi, 19 ilçe arasında en fazla ödül alan ilçe oldu.

3 BİN ADAY ARASINDAN
Öğretmenler kategorisinde "Kalbimdeki Sevgi ve Yaşadığımız Çevre konulu fotoğraf yarışmalarında 3 bin aday arasından Demre Atatürk İlköğretim Okulu sınıf öğretmenleri Remzi Aydın ve Gökhan Subaşı birinci olurken, ilköğretim kurumu öğrencileri arasında düzenlenen "Yaşadığımız Çevre ve "Kalbimdeki Sevgi konulu fotoğraf yarışmalarında 2 dalda da Demre Atatürk İlköğretim Kurumu 6'ıncı sınıf öğrencisi Gonca Çolakoğlu birinci oldu. Demre Karabucak İlköğretim Kurumu 4'üncü sınıf öğrencisi Duygu Çiloğlu ise "Yaşadığımız Çevre İlköğretim kategorisinde fotoğraf üçüncülük ödülünü aldı.

KISA FİLM YARIŞMASI

Lise öğrencileri arasında düzenlenen 1. Genç Çınarlar Kısa Film Yarışması'nda ise Demre Lisesi Matematik Öğretmeni Mehmet Özgür Bozkurt'un senaryosunu yazarak danışmalığını yaptığı ve hafta sonları düğünlerde ailesine destek olmak için kameramanlık yapan 9'uncu sınıf öğrencisi Yasin Ökten'in çektiği "Miras isimli film de ikincilik ödülüne layık görüldü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
En çok ödül Demre'nin oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN