Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Helvayı birlikte karalım

ATSO ve ATB heyetleri, ITSO, BUTSO ve BTB'yi ziyaret ederek birlikte hareket mesajı verdi

Giriş Tarihi: 6.6.2013
Antalya Ticaret Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Osman Budak, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır ve beraberindeki heyet Isparta Ticaret Sanayi Odası (ITSO) Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve yönetimini ziyaret etti.

ITSO DESTEK İSTEDİ

ATSO'dan destek isteyen Başdeğirmen, Isparta'nın Antalya'nın arka bahçesi olarak görüldüğüne dikkat çekti. Arka bahçeye dönüp bakılmadığına işaret eden Başdeğirmen, "Bugün burada olmanız bize bir güç verdi" dedi. Isparta'yı arka bahçe olarak görmediklerine değinen ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, "Burası bir kere arka bahçe değil. Biz sınırları BAKA olarak görüyoruz. Torosların önünde sıkışmış bir kentiz. Bizim interlantımız Antalya, Isparta, Burdur" diye konuştu. Bölgenin öncelikli sorununun ulaşım olduğunu açıklayan Budak, "Konya'ya 2011 yılında hızlı tren geld. 2016 yılında Afyon planlandı. Afyon ve İzmir'e gidecek bu hat. Konya, Eskişehir, Afyon, Denizli diye gidiyor. Anadolu'nun zenginliğinin de bu bölgeye taşınması lazım. Hızlı tren hattının her iki taraftan gelmesi gerekir" görüşlerine yer verdi. Antalya'da büyük bir tüketim potansiyelinin olduğunu söyleyen Budak, "Antalya'da yaşayan 58 bin Ispartalı hala Isparta kütüğünde kayıtlı. Önemli bir sermaye Antalya'ya hareket etti. Birlikte kol kola üretmek var. Un var şeker var, yağ var, helvayı beraber karmalıyız" dedi.

VALİ OĞUZ'A ZİYARET
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Osman Budak ve Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, yönetimleriyle birlikte Isparta Valisi Memduh Oğuz'u da makamında ziyaret etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Helvayı birlikte karalım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN