Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hareket başladı

İşadamı Necati Yılmaz, listeyi oluşturursa Salı günü MP Antalyaspor Başkanlığı adaylığını açıklayacak. Yılmaz'ın ekibinde, mevcut yönetimden de 6 kişinin yer alması bekleniyor

Giriş Tarihi: 8.6.2013
Medical Park Antalyaspor'un, 14 Haziran'da yapılacak genel kurulu öncesinde meraklı bekleyiş devam ediyor. Pazartesi gününden bu yana başkan adaylığı konusunda kulislerde en çok ismi geçen işadamı Necati Yılmaz oldu. Necati Yılmaz, listesini oluşturursa Salı veya Çarşamba günü adaylığını açıklayacak. Turizmcilerin ağırlıkta olduğu bir yönetim oluşturmaya çalışan Yılmaz'ın ekibinde şu andaki mevcut yönetimden de 6 kişinin yer alması bekleniyor.

TECRÜBELİ İSİMLER

Mevcut yönetimden. Yılmaz'ın listesinde yer alacak isimler Emin Altıner, Nurettin Ünal, Erdal Tontu, Bora Terzioğlu, Salih Peker ve Ahmet Bektaş olarak gösterildi. Yılmaz, mali ve idari açıdan kulübün iç yapısını iyi bilen bu isimlerin tecrübesi ile yönetimini güçlendirmeyi amaçlıyor. Turizmci Mehmet Aygün'e de yeni yönetimde görev alması için teklifte bulunulduğu öğrenildi. İşadamı Yılmaz, listesini tamamen oluşturması halinde Salı veya Çarşamba günü adaylığı konusunda resmi açıklamayı yapmayı düşünüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hareket başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN