Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ITSO'da gül zirvesi yapıldı

Giriş Tarihi: 8.6.2013
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası 3. Grup İnsan Sağlığı ve Diğer Sosyal Destek Hizmetleri Komitesi, gül ve kozmetik ürünleri üreten ve satan firmaları yakından ilgilendiren önemli bir projeye imza atıyor.

SEKTÖR BULUŞMASI

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, Gül ve kozmetik ürünleriyle ilgili sorunların çözümü amacıyla sektör temsilcilerinin de katıldığı bir toplantı yaptı. Isparta'da gülden kozmetik üreten firmaların sorunları ve çözüm önerileri konuşulduğu toplantıda, Sağlık Bakanlığı'nca kalitesiz üretim yapılan firmaların son günlerde mercek altına alınması ve mağduriyetin giderilmesi için gereğinin yapılması konuları ile Gül Vadisi Projesine değinildi. Toplantıda, Isparta'da gül ve kozmetik ürünlerinin kalitesinin analizi için akredite bir laboratuar kurulması, Gül Vadisi Projesi ve SDÜ Gülar'ın gül ürünleri üreten firmalara sağlayacağı faydalar konuşuldu. ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, gül ürünleri satan firmaların sorunlarının çözülmesi ve mağduriyetlerinin giderilmesi için çalışmalara başladıklarını belirtti.

ORTAKLIK İSTENİYOR

ITSO Genel Sekreteri Erkan Ayan ve SDÜ GÜLAR Müdürü Doç. Dr. Fatih Ali Canlı da, Gül Vadisi Projesi'nin içeriğini detaylıca sundu ve sektör pazarlama politikaların belirlenmesi konusunda sektör temsilcilerinin Gül Vadisi'ne ortak olmaya davet etti. Sektör temsilcileri Gül Vadisi'nde yer almak istediklerini belirterek ortak olmak istediklerini belirttiler.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ITSO'da gül zirvesi yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN