Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tesisleri o hale biz getirmedik

Giriş Tarihi: 10.6.2013

Ispartaspor Başkanı Savlu, ellerinden mahkeme kararıyla geri alınan tesisi bundan 1 yıl önce boşalttıklarını hatırlatarak, "Eşyalar ve bina bizden önce o hale getirilmişti" dedi

Ispartaspor'a 15 yıl önce tahsis edilen tesislerin mahkeme kararı ile tahliye edildiğine ilişkin dün SABAH Akdeniz'de yayınlanan haber kentte en çok konuşulan konu oldu. Takımı 1 yıl önce kent merkezindeki bir aparta taşıyan Ispartaspor Başkanı Şevket Savlu, tesislerdeki tahribatın kendi dönemlerine ait olmadığını öne sürdü. Savlu, "Biz takımı 1 yıl önce tesislerden taşıdık. Çünkü çok bakımsızdı, eşyalar da kullanılır durumda değildi. Bu durum futbolcularımızı da olumsuz etkiliyordu. Bunun üzerine futbolcularımız için bir apart tuttuk" dedi.

APARTTA ŞAMPİYON OLDUK

Tesislerin 15 yıl önce Ispartaspor'a tahsis edildiğini hatırlatan Başkan Savlu, "Başkanlık görevini üstlendiğimde teknik heyet ve futbolcularımızın ilk yakınmaları tesislerden yana oldu. Haklıydılar. Futbolcularımız için hemen bir apart kiraladık ve onları daha sağlıklı bir ortama taşıdık. Takımımız, aparttan şampiyon olmuştur" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tesisleri o hale biz getirmedik
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN