Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Refakatçiler için tesis

Antalya Büyükşehir Belediyesi, şehir dışından gelip kalacak yeri olmayan hasta ve hasta yakınları için 50 yataklı yatılı sosyal tesis açıyor. Ulaşımı da belediye sağlayacak

Giriş Tarihi: 12.6.2013
Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, kalacak yeri olmadığı için hastane koridor ve bahçelerinde yatmak zorunda kalan vatandaşların yarasına merhem olacak bir projeyi hayata geçiriyor. Tedavi ve kontrol maksadıyla yakınlarını şehir dışından Antalya'daki hastanelere getiren vatandaşlar bundan böyle Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılacak 50 yatak kapasiteli misafirhanede konaklayabilecek.

ÜCRETSİZ ULAŞIM
Hastanelere yakın bir bölge olan Altındağ Mahallesi'nde hizmete girecek sosyal tesisten süreli ve kontrollü tedavi için Antalya'ya gelip ve kalacak yer sorunu olan hasta ve hasta yakınları faydalanacak. Tesis, hasta ve hasta yakınlarının barınmalarının yanı sıra, fiziksel, sosyal, psikolojik ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik hizmet de verecek. Tesisten faydalanmak isteyen hasta yakınları misafirhaneden temin edecekleri dilekçe ve hastaneden alacakları ilgili belgeyle müracaatta bulunabilecek. Misafirler, ihtiyaçlarına göre belirlenen süre zarfınca konaklama yapabilecek ve hastanelere olan ulaşımları Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Refakatçiler için tesis
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN