Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Antalya yine zirvede

Antalya, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen 'Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları'nda 2 ayrı kategoride ödüle layık görüldü. Ödülleri Bakan Nabi Avcı verdi

Giriş Tarihi: 17.6.2013
Milli Eğitim Bakanlığı'nın 9 yıldır 'ekip' ve 'okul/kurum' olmak üzere 2 kategoride düzenlediği 'Toplam Kalite Yönetimi Uygulamaları'nın ödül töreni Ankara Başkent Öğretmenevi Konferans Salonu'nda yapıldı.

GURUR KAYNAĞI OLDULAR

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın da katıldığı törende Antalya her 2 kategoride de derece elde etti. Türkiye genelinde il ve ilçe milli eğitim müdürlükleri ile okul müdürlüklerinin hazırladığı 3 bin 449 proje arasından Antalya'da 2008-2009 yılından bu yana uygulanan İlköğretim ve Lise Başarı Artırma Projesi 'ekip' kategorisinde, Hanım Ömer Çağıran İlkokulu ise 'okul/kurum' kategorisinde ikincilik elde etti. Antalya Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay ve ekip üyeleri ödüllerini Bakan Nabi Avcı'nın elinden aldı. Gülay, ödül alan İLBAP'ın, Türkiye 27'si olan Antalya'yı YGS'de bu yıl 8'inciliğe kadar yükselttiğini söyledi. Osman Nuri Gülay, "Bu 2 başarı eğitim camiamızda sevinçle karşılandı" dedi. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Karakaş, Şube Müdürü Ali Keser, Ar-Ge birimi görevlileri Tolga Çakmaklı ve Arif Aydeniz, 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi Müdürü Bekir Motor, Başöğretmen Atatürk Ortaokulu Müdür Yardımcısı Emine Çadırcı, Hanım Ömer Çağıran İlkokulu Müdürü Osman Nuri Batmaz, öğrenciler ve veliler de, Bakan Avcı'nın elinden başarı belgesi, şilt ve plaketleri Gülay ile birlikte aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Antalya yine zirvede
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN