Köse'den Akaydın'a eleştiri

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Akaydın'ı eleştiren Ak Parti İl Başkanı Köse, 'Küçük işlerin büyük adamı' dedi

Giriş Tarihi: 24.6.2013
AK Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Dönerciler Çarşısı paralelinde 600 şemsiye ile dekore edilen sokak için açılış töreni düzenleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın'ı eleştirdi.

ESEFLE KINIYORUZ

Akaydın'ın, "Küçük işlerin büyük adamı" olduğunu belirten Köse, "4 yılını geride bırakan Akaydın'ın yaptıkları da, yapamadıkları da ortada. Mega projeler, bedava elektrik, 100 bin kişiye iş gibi vaatlerle seçim kazanan CHP'li Akaydın, cadde ve sokak düzenlemelerini dahi yatırım olarak lanse etmeye çalışıyor. Muhtarlar, belde belediye başkanları ve ilçe belediye başkanlarının fazlasıyla yaptığı bu küçücük işlere gösterişli törenler düzenliyor. Yapılan işe harcanan paradan daha fazlasını düzenledikleri törenlere harcıyor" diye konuştu. Akaydın'ın, sokak düzenlemesi açılış töreninde yaptığı konuşmasını da eleştiren Köse, "Maalesef, Antalya'ya ve Antalyalılara hizmet üretme makamındaki bir kişinin, iş yerine laf ürettiğini görüyoruz. Anlatacak bir hizmeti olmadığı için siyaset yapıyor, her konuşmasında da partimize, Genel Başkanımız ve Başbakan'a dil uzatıyor. Taksim'i, Cumhuriyet Meydanı'nı işgal edenleri, her türlü provakatif eyleme açık gösterileri düzenleyenleri, kamu düzenini bozmaya yönelik girişimde bulunup, ortalığı karıştıranları destekleyen, ülkedeki huzur ve istikrardan rahatsız olan güçler ile aynı dili konuşan, gerilim ve kargaşayı körükleyen tipik CHP zihniyetinin, bir kez daha Akaydın'ın ağzından dile geldiğini duyduk. Kargaşa ve huzursuzluğu körükleyen, demokrasi dışı yöntemleri savunanları bir kez daha esefle kınıyoruz" dedi.

OKUL YERİNE SOKAĞA ÇAĞIRIYOR
AK Parti'nin ve hükümetin, 2023 hedeflerine ulaşmak için çalıştığını belirten İl Başkanı Köse, "Eğitimci ve akademisyen kimliğine sahip olan Akaydın'ın, gençleri kendileri ve gelecek nesiller için çalışmaya, üretmeye, ilime, bilime ve sanatsal faaliyetlere yönlendirmek yerine, bu tür direniş adı verdikleri eylem, gösteri ve faaliyetlere yönlendirmesini, hakaret içeren, zaman zaman şiddete dönüşen eylemleri savunmasını, okula ve işe göndermek yerine sokağa çağırmasını da kamuoyunun takdirine bırakıyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köse'den Akaydın'a eleştiri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN