Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Taşımacılık esnafı EXPO'ya sahip çıktı

Antalya'da toplu taşımacılık yapan esnaf, EXPO 2016 Antalya'yı tanıtacak. Araç arkalarına 'özlü sözler' yerine, EXPO 2016'yı tanıtıcı etiketler yapıştırılacak

Giriş Tarihi: 27.6.2013
Antalya'da taşımacılık sektöründe hizmet veren esnaf, EXPO 2016 Antalya'ya sahip çıktı. Toplu taşımacılık sektöründe hizmet veren esnaf, EXPO 2016 Antalya'yı tanıtacak. Şehir içi taşımacılık sektöründe hizmet veren esnafların bağlı olduğu odaların başkan ve yöneticileri, EXPO 2016 Antalya Ajansı Genel Sekreteri Selami Gülay'ı ziyaret etti.

ESNAF TAM KADRO
Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan, Servisçiler Odası Başkanı Adil Demir ve ATSO Meclis Üyesi Niyazi Şahin ile birlikte oda yöneticilerinin katıldığı ziyarette, EXPO 2016 Antalya'nın tanıtımına taşımacılık sektöründeki esnafın nasıl katkı sağlayabileceği görüşüldü. EXPO 2016'nın Antalya için çok büyük bir kazanç olacağına inandıklarını belirten oda başkanları, bu büyük organizasyonda üzerlerine düşen görevleri yapmaya hazır olduklarını söyledi.

ÖZLÜ SÖZ YERİNE EXPO
Yapılan görüşme sonunda, şehir içi taşımacılık yapan, servis ve ticari taksilere, EXPO 2016 Antalya'yı tanıtıcı sticker yapıştırılmasına, ayrıca araçlarda bu büyük organizasyonu tanıtıcı materyallerin konulmasına karar verildi. Taşımacılık sektöründeki esnafların organizasyon hakkında daha fazla bilgi sahibi olması amacıyla, EXPO 2016 Antalya Ajansı yetkilileri tarafından esnafa yönelik bilgilendirme toplantıları da düzenlenecek. Genel Sekreter Selami Gülay, "EXPO 2016 Antalya'ya gösterdiğiniz duyarlılık, suya atılan bir taş gibi büyüyecek. Taşımacılık sektörünün, bu organizasyonun daha geniş kitlelere ulaşmasında çok önemli rol oynayacağı kanısındayım" dedi. Gülay, EXPO 2016'nın önemli bir ekonomik katkı sağlayacağını da sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Taşımacılık esnafı EXPO'ya sahip çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN