Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'İnsanlığa değer katın'

Giriş Tarihi: 29.6.2013
RİXOS Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Uluslararası Antalya Üniversitesi (UAÜ) Mütevelli Heyeti Başkanı Fettah Tamince, öğrencilere üniversite eğitimleriyle yetinmemelerini tavsiye etti.

250 ÖĞRENCİ KATILDI

Fettah Tamince, Uluslararası Antalya Üniversitesi'nin konferans salonunda, çevre illerden gelen ve YGS'de başarı elde eden öğrencilerle söyleşi gerçekleştirdi. 250 öğrencisin katıldığı söyleyişide öğrencilere tavsiyelerde bulunan Tamince, salt üniversite eğitimi ile yetinmemelerini, geniş ufuklu olmalarını ve insanlığa değer katma ideali ile yaşamaları gerektiğini söyledi.

EN İYİLER 4 ÜLKEDE

En gelişmiş toplumların, eğitim kurumlarının da iyi olduğuna dikkat çeken Tamince, dünyanın ilk 100 üniversitesinin dünyanın en gelişmiş dört ülkesine ait olduğunu söyledi. Geniş ufku doğru ortaya koyabilmek için insanların iki şeye ihtiyaçları olduğunun ifade eden Tamince, "Bir tanesi, bilgi, ikincisi de benim en az bilgi kadar önemsediğim, hayatımda belki bilgiden daha önemli olan, görgü. Dünyada olandan bitenden haberdar olacaksınız" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'İnsanlığa değer katın'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN