Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çanakkale gezİsİ hüsranı

Giriş Tarihi: 30.6.2013

Aksu Belediyesi'nin düzenlediği Çanakkale turunda otobüsleri bozulan 20 kişilik grup, Kepez'i bile çıkamadı

Aksu Belediyesi'nin düzenlediği Çanakkale turunda otobüsleri bozulup Kepez sınırını bile aşamayan 20 kişilik grup, hüsrana uğradı. Saat 18.30'da Aksu'dan yola çıkıp yarım saat sonra Kepez Belediyesi yakınlarında kenara çekilen otobüsün yolcuları, "Otobüsü tanımayan yaşlı şoför, klima yerine kaloriferi açtı. Sıcaktan bunalınca havalandırmayı açmak istedik ama açılmadı. Arka kapı da bozuk olduğu için açılmadı. Yarım saat sonra da otobüs bozulunca kenara çekildik. Bir saat tamirci bekledik, ama tamir edilemedi. Yerine başka otobüs gönderileceği söylendi ama yaklaşık 2.5 saat bekletildik. Sorumlu kişileri arayınca, rahatsız olmaya başladıklarını ve bir daha kendilerini aramamızı isteyince evlerimize dağıldık" diye dert yandı.

FACEBOOK'TAN ŞİKAYET
Çanakkale gezisini tamamlayan diğer grupların fotoğraflarını yayınlayan belediyenin facebook sayfasına ileti yazan Hülya Okuyucu Çalık adlı vatandaş, "Hevesle çıktığımız yolda mağdur duruma düştük. Şehir dışına çıkamadan arızalanan araç nedeniyle iki saat beklemek zorunda kaldık ve yeni bir araç gelmediği gibi ilgilen kimse de olmadığından evimize dönmek zorunda kaldık" diye durumu Başkan İsa Yıldırım'a iletti.

BELEDİYE'DEN YANIT

Belediyenin Basın ve Yayın Bürosu da şikayetçi olan Hülya Okuyucu Çalık'a aynı sayfa üzerinden şu yanıtı verdi: "Hülya hanım, ilgilenmediler konusunda size katılmıyoruz. Sizlerle yapmış olduğumuz telefon konuşmasında da sizlerden çok az sabretmenizi rica etmiştik. Fakat siz bekleme lüzumu göstermediniz. Olan aksama sadece her yolculukta olabilecek bir durum. Gönlümüz beraber Çanakkale'yi gezmekten yanaydı, olamadı."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çanakkale gezİsİ hüsranı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN