Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yunus havuzu tramplencilerin

Giriş Tarihi: 5.7.2013
Dört yıl önce bir Rus tarafından işletilmek üzere Ölüdeniz Belediyesi'ne ait Hisarönü Mahallesi'ndeki alana yapılan ve bir süre turistlere yunusların izletildiği havuz şimdi tramplen sporuna tahsis edildi. Yunusların gösteri yaptığı bu merkez yaklaşık 6 milyon protesto nedeniyle kapatılırken, yunuslar da rehabilite için Akyaka'ya götürülmüştü. Yunusların gösteri yaptığı havuza Fethiye Ormanspor ve Ölüdeniz Belediyesi tarafından tramplen ve atlama kuleleri yaptırılıp geleceğin milli Tramplen atlama şampiyonları yetiştirilmeye başlandı.

ÇALIŞMA BAŞLADI
Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz, havuzu Ormanspor Kulübü'ne tahsis ederken milli sporcularında yer aldığı orman spor sporcuları çalışmalarına Antrenör Özer Avcı yönetiminde başladı. 25 metre uzunluğunda 12 metre genişliğinde 4 buçuk metre derinliğindeki havuzda 3, 5, 7.5metre yüksekliğinde kuleler ve tramplenler bulunuyor.

YENİ BAŞARILAR

Orman Spor Kulübü Yöneticisi Güler Özcanoğlu, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz'a teşekkür ederek, "Daha önce denizde çalışıyorduk. Ölüdeniz Belediyesi'nin sağladığı bu imkanla sporcularımız yeni başarılar elde edecektir" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yunus havuzu tramplencilerin
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN