Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dağlar taşlar kırmızı-beyaz

Giriş Tarihi: 9.7.2013

Antalyaspor taraftarı, kulübün kuruluşunun 47. yıldönümünü yürüyüş yaparak kutladı. Varyanttaki meşaleli şov renkli görüntülere sahne oldu

Antalyaspor taraftarı, kulüplerinin kuruluşunun 47. yıldönümünü meşaleli yürüyüş yaparak kutladı. Kırmızı-beyazlı taraftarın Cumhuriyet Meydanı'nda başlayan yürüyüşü, Konyaaltı Varyantı'ndaki meşaleli gösteri ile sona erdi. Yaklaşık 3 saat süren kutlama etkinliğine binden fazla taraftar katıldı. Taraftar grupları, 2 Temmuz'da kurulan Antalyaspor'un kuruluş yıldönümünü kutlamak için yine yılın 7. ayı olan Temmuz'un 7'sini tercih etti.

GENCER DE MEYDANA GELDİ

Taraftar gruplarının organize ettiği etkinlik yaklaşık 3 saat sürdü. Saat 18.00'den sonra Cumhuriyet Meydanı'nda toplanan taraftar, Atatürk anıtı önünde bir süre tezahürat yaptı. Yürüyüş başlamadan önce Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer de Cumhuriyet Meydanı'na gelerek taraftar gruplarının liderleri ile görüştü, yaptıkları kutlama etkinliği nedeniyle hepsini tebrik etti. Başkan Gencer, taraftarın 19.00'daki yürüyüşünden önce meydandan ayrıldı.

VARYANT KIZILA BÜRÜNDÜ

Taraftar grupları 19.00'dan itibaren Cumhuriyet Meydanı'ndan yürüyüşe başladı. Konyaaltı Caddesi'nden devam eden yürüyüş boyunca tezahürat yapan taraftara bazı esnaf ve vatandaşlar da eşlik etti. Sürücüler de korna çalarak taraftarın etkinliğe destek verdi. Binden fazla taraftar, yürüyüşün sonunda Konyaaltı Varyantı'na tek sıra halinde dizildi, saat 21.00'e kadar marşlar söyledi. Saat 21.00'i gösterirken yüzlerce meşale yakıldı.
BUGÜN NELER OLDU
İLİŞKİLİ HABERLER
ARKADAŞINA GÖNDER
Dağlar taşlar kırmızı-beyaz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN