Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Vali'ye ziyaret rekoru

Giriş Tarihi: 10.7.2013

Antalya'da yaklaşık bir ay önce göreve başlayan Vali Öztürk 'hayırlı olsun' ziyaretlerinden başını kaldıramıyor. Vali Öztürk kimi günler 88 ziyaretçiyi ağırlıyor. Sırada 73 randevu var

Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, yeni görevinin hayırlı olması temennilerini dile getirmek isteyenlerin randevuları yüzünden çalışmaya vakit bulamıyor. Antalya Valisi olarak 5 Haziran'da göreve başlayan ve 8 Temmuz'a kadar 19 iş günü makamda kalan Vali Öztürk, bu sürede 700 ziyaretçiyi kabul etti.

SIRADA 73 RANDEVU VAR

Makamındayken verilen randevularla gelenlerin ortalama sayısı 36 iken, bir iş günündeki en yüksek ziyaretçi sayısı 88'i buldu. Halen bekleyen 73 randevuyla Valiliğe gidecek onlarca Antalyalı da, Öztürk'e 'hoş geldiniz' diyebilme sırasını bekliyor. Ayrıca bu rakamlara kamu kurumlarının yöneticileri dahil değil.

TANIMAYA ÇALIŞIYOR
Açılışlar, temel atma törenleri ve ziyaret amaçlı sık gelen bakanlara da eşlik eden ve Antalya kurumlarının önemli organizasyonlarına katılan Öztürk, kalan günlerinde Antalya'yı tanımaya çalışıyor. Öte yandan Valilik yetkilileri, bu kadar çok ziyaretçi sayısının Antalya için normal olduğunu ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali'ye ziyaret rekoru
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN