İstikbal altı ayda yüzde 14 büyüdü

Giriş Tarihi: 14.7.2013
Çelik Grup iftar yemeği Antalya Limak Lara De Luxe Otel'de gerçekleşti. Yemekte konuşan Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO`su Memduh Boydak, uluslararası ekonomik piyasalardaki dalgalanmaya rağmen büyüme hedeflerinin iyi bir çizgide seyrettiğine dikkat çekti.

HEDEF YÜZDE 30

Boydak marka büyüme hedeflerinin her yıl başarılı bir şekilde yükseldiğine işaret etti. Boydak, " Uluslararası ekonomi piyasalarındaki dalgalanmalar bizi olumsuz etkilemedi. Markalarımıza baktığımız zaman bunu net olarak görüyoruz. 2013 yılının ilk 6 ayında İstikbal, Bellona, Mondi ve İstikbal Mutfak markalarımızın büyüme oranlarına baktığımız da geçen yılın ilk 6 ayına oranla yüzde 14'lük bir artış söz konusu. Yıl sonuna kadar büyüme oranımızın yüzde 30'u bulmasını hedefledik" dedi.

KATILIM YÜKSEKTİ
İftar yemeğine, Mondi Genel Müdürü İzzet Sümer, Boydak Holding Markalar Genel Koordinatörü Bilal Uyanık, Bellona Marka Müdürü Bülent Alıcı, İstikbal Marka Müdürü Mustafa Büyükkatırcı, Boydak Holding Bayi Yapılandırma Müdürü Oğuzhan Severcan ve Çalek Grup yönetimi ile bayiler katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İstikbal altı ayda yüzde 14 büyüdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN