Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hırsızlardan büyük darbe

Giriş Tarihi: 1.8.2013
Telekom'a ait fiber optik kabloların hırsızlar tarafından kesilerek çalınması nedeniyle Titreyengöl'de bulunan turistik tesislerin dünya ile ilişkisi kesildi. Gece meydana gelen olayın ardından 24 otelde konaklayan turistler internet ve telefon bağlantısı yapamıyor.

HİÇBİR İŞE YARAMAZ

Titreyengöl Sorgun Turizm Yatırımcılar Birliği Derneği (TİSOYAB) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Aydoğan, hırsızlara çağrıda bulunarak, "Artık Titreyen, Sorgun bölgesi PTT yer altı kabloları bakır değil. Onu bir kere unutsunlar. Türk Telekom, PTT'nin çektiği buradaki tüm kablolar artık fiber optik. Satsan satılmaz, yesen yenilmez, atsan atılmaz durumda" dedi.

BU HAİNLİĞİ YAPMAYIN

Titreyengöl ve Sorgun'daki bütün otellerin alt yapısının çökmüş durumda olduğunu belirten Aydoğan, "Yani dünya ile ilişkimizi bitirmiş durumda. Bu hainliği yapmasınlar. Onun için onlara tekrar çağrıda bulunuyorum. Onlar artık bu işi bıraksın. Artık bizim bölgemiz ve diğer bölgelerde çalma işini bitirsinler" dedi. Olayın ardından Telekom ekipleri, kabloların kesildiği bölgede çalışma başlattı. Dün akşam saatlerinde her şeyin normale döndü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hırsızlardan büyük darbe
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN