Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeni Corolla'lar Antalya'da

Türkiye'de üretilen yeni Corolla'lar, Konyaaltı Toyota Plaza Esay'da düzenlenen sade törenle ilk sahiplerine teslim edildi

Giriş Tarihi: 2.8.2013
ÜRETİLMEYE başlandığı 1966 yılından bu yana 40 milyon satış adediyle dünyanın en çok tercih edilen otomobili ünvanına sahip olan"efsane" Toyota Corolla'nın 11'nci jenerasyonuna dünyada ilk kez Türkiye'deki kullanıcılar sahip oldu. Türkiye'de üretilen yeni nesil Corolla'ya ilk sahip olanlar arasında Antalyalı Corolla tutkunları da vardı. Merakla bekledikleri Yeni Toyota Corolla'larını Antalya Toyota Plaza Esay'da düzenlenen törenle teslim alanlar büyük mutluluk yaşadı. Yeni Corolla, Toyota'nın yeni tasarım anlayışının tüm özelliklerini bünyesinde topluyor.

TÖRENLE TESLİM EDİLDİ
Merakla beklenen ve aylar öncesinden sıra yazmaya başlayan yeni Toyota Corolla'yı ilk sahiplerine ulaştırmak için Antalya Toyota Plaza Esay'da bir tören düzenlendi. Teslimat töreninde Yeni Corolla'larının anahtarlarını alan Antalyalı Corolla tutkunları, Şakir Bilge Çelik, Sadık Akmeşe, Duran Eren, Mükerrem Hatipoğlu, otomobillerinin koltuğunda büyük mutluluk yaşarken, yeni donanım, teknoloji ve dizayn karşısında hayranlıklarını gizlemedi.

HER YAŞA HİTAP EDİYOR

Toyota Plaza Esay Satış Müdürü Doğan Acar uzun zamandır bu anı beklediklerini belirterek "Hem bizler, hem de müşterilerimiz büyük heyecan ve mutluluk yaşıyoruz. Baştan sona yenilenen otomobilimizi her yaş grubundan insan beğeniyor ve takdir ediyor. Toyota'nın hedefi Türkiye halkı için de en iyi otomobilleri üretmek ve markamızı Türkiye'nin en sevilen markası yapmaktır. Yeni Corolla'nın yükselen bu hedefte kilit rol oynayacağına inancım tamdır" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Corolla'lar Antalya'da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN