İki ünlü profesör Twitter'da kapıştı

Antalya'nın deneyimli hekimi Prof. Demir ve Prof. Demirbaş Twitter'da birbirlerine girdi

Giriş Tarihi: 3.8.2013
Antalya'nın deneyimli hekimleri Twitter'da birbirlerine girdi. Akdeniz Üniversitesi (AÜ) eski Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İbrahim Demir ile AÜ'de yaptığı organ nakilleri ile tıp dünyasında saygın bir yer kazanan Prof. Dr. Alper Demirbaş arasında yaşanan tartışmada taraflar birbirine ağır ithamlarda bulundu.

DOSYA KAVGASI ÇIKTI
Twitter'da başlayan tartışmanın fitili Prof. Dr. Demir'in, Rektör değişikliğinin ardından AÜ'den ayrılan Prof. Demirbaş'ın Medicalpark Hastanesi'ne geçişi sırasında 3 bin hasta dosyasını beraberinde götürdüğünü iddia etmesi üzerine ateşlendi. Demir'in iddiasını reddeden Demirbaş, "Eğer bunu somut olarak ya da şu anda çalıştığım hastanenin yöneticilerine sorarak da kanıtlayamazsanız, en büyük müfterisiniz" dedi.

YANLIŞI DÜZELTTİ

Demirbaş ayrıca meslektaşı Demir'e, "Siz dedikodulara ve iftiralara dayanan yolunuza devam edin. Erdem sözleri de mümkün olduğunca yazmayın Twitter'a, komik oluyor" şeklinde bir cevap verdi. Demirbaş'ın bu çıkışına sinirlenen Demir, "Siz tweeter CEO'su falan mısınız ne yazacağımıza sizden mi izin alacağız lütfen haddinizi bilin!!!!" dedi. Demir'e cevap vermek yerine yazım yanlışlarını düzeltmeyi tercih eden Demirbaş, "Tweeter değil, Twitter öncelikle. Tweet tekildir. Size iyi gece-
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki ünlü profesör Twitter'da kapıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN