Piazza'da ''illüzyon'' şov

Ziyaretçilerini birbirinden ilginç aktivitelerle karşılayan Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde bu kez ''illüzyon'' şov vardı.

Giriş Tarihi: 13.8.2013 10:46
Hamur Ogranizasyonun başarılı ikilisi Mert İkiz ve Volkan Mert Atay'ın gerçekleştirdiği illizyon gösterisini alışveriş merkezi ziyaretçileri adeta nefeslerini tutarak izlediler. Sadece çocukların değil, yetişkinlerin de ilgiyle izlediği gösteride, illüzyonist Murat İkiz, kart ve sahne oyunlarının yanı sıra, süt kaybetme, kar fırtınası, silindir içerisinden kuş çıkarma, uçan sehpa ve meşrubatın suya dönüşmesi gibi illüzyon şovlarıyla izleyenleri hayrete düşürdü.
Gösteri sonunda çocuklara bu sanatın inceliklerini anlatmayı da ihmal etmeyen Murat İkiz, bu sanatın genelde ''sihir'' gibi algılandığını oysa, sihir diye bir şeyin olmadığını belirterek, '' Tüm marifetin el çabukluğunda'' dedi.

illüzyonistlerin hiçbir zaman doğa üstü güçlerinin olmadığını anlatan Murat İkiz, izleyicilerden gelen soruları da yanıtladı ancak, işin sırrını açıklamadı. İkiz, ''Bu işin el çabukluğu dışındaki sırrını anlatırsam mesleğimin ilginç yanı ortadan kalkar. Bir gün içinizden birisi bu meslek dalı ile ilgilenecek olursa sakın sırrını vermeyin, büyü bozulmasın'' uyarısında da bulundu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Piazza'da ''illüzyon'' şov
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN