Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son bin kombine

Taraftar, 6 bin kombine satın alıp görevini yaptı. Antalyaspor'da son bin kombine kaldı. Kırmızı-beyazlı camiada son bin kombine bileti eritme görevi yine gerçek Antalyaspor sevdalılarına kaldı

Giriş Tarihi: 16.8.2013
Medical Park Antalyaspor'un, 2013/14 sezonundaki ilk maçına çıkmasına artık saatler kaldı. Kırmızı-beyazlı takım, bu gece 21.45'de taraftarı önündeki sezonun ilk lig maçına çıkacak. Gültekin Gencer başkanlığındaki yönetimin yaptığı transferler camiayı erkenden heyecanlandırınca kombine satışlarında kulüp tarihinin rekoru kırıldı. MP Antalyasphor taraftarı, 22 Temmuz'da başlayan satışlarda şimdiye kadar 5 binden fazla kombine aldı. Yöneticilerin de her biri Rixos ve VIP'ten en az 100'er bin liralık kombine satın aldı. Böylece kombine satışı 6 bini buldu.

REKORU TARAFTAR KIRDI
Kombine satışında tarihi rekor karıldı, ancak Büyükşehir dahil olmak üzere Antalya'daki belediyelerin hiçbiri MP Antalyaspor'a destek olmadı. Belediyelerin yanı sıra sivil toplum kuruluşları (STK), meslek kuruluşları ve işadamı dernekleri de kombine satın almadı. Kırmızı-beyazlı camiadaki heyecan ve coşkunun bu kadar yüksek olduğu bir sezonda belediyelerin, meslek kuruluşları, işadamı dernekleri ve STK'ların ilgisizliği şaşırttı. Belediye, STK, meslek ve işadamı derneklerinden destek alamayan Süper Lig'deki tek Anadolu kulübü MP Antalyaspor oldu.
VAKIF VE DERNEK DE ALDI

Bu arada, Antalyaspor Kulübü Derneği ile Antalyaspor Vakfı'nın başkan ve yönetim kurulu üyeleri de serbest giriş kartlarını almadı. Dernek ve vakıf yöneticileri, MP Antalyaspor A.Ş. yöneticileri gibi kombine satın alarak bu sezon maçları ücretli izlemeyi tercih etti. Süper Lig'de birçok kulübün imrendiği transferleri gerçekleştirdiklerini belirten MP Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, "Kombineye büyük ilgi gösteren taraftarımıza teşekkür ediyorum. Belediyelerimize, STK'lara, meslek ve işadamı örgütlerine de teşekkür etmeyi çok isterdim" diyerek sitemli bir mesaj verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son bin kombine
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN