Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ITSO'dan Bakan'a lokumlu ziyaret

Giriş Tarihi: 25.8.2013
Isparta Ticaret ve Sanayi Odası (ITSO) öncülüğündeki bir heyet Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'i ziyaret ederek, başta gül ve elma olmak üzere tarım ve hayvancılık sektörü ile ilgili talepleri dile getirdi. ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, heyet adına Eker'e üç rapor sundu.

DESTEK SÖZÜ

Eker, konuları detaylarıyla değerlendirildikten sonra gereken desteği vermeye hazır olduklarını belirterek, "Isparta ,ülkemiz tarım sektörü üretim ve ihracatında önemli bir yere sahip. Bakanlık olarak Isparta'da sürdürülebilir tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi için önemli yatırımlar yaptık. Sizlerin talepleri ve istekleri de bizim için çok önemli. Bize sunduğunuz raporlar ve bu toplantıda yaptığımız görüşmelerin notları hakkında yapılacak teknik değerlendirmelerinin ardından yapılması gerekenlerle ilgili karara en kısa sürede varacağız. Isparta'nın kalkınması için her türlü gayret bizim için önemli. Yatırım ve desteklere devam edeceğiz" dedi.

GÜL LOKUMU VERİLDİ
Bakan Eker'e Isparta elması, gül lokumu, Yalvaç Kaymağı ve gül ürünleri armağan edildi. ITSO Başkanı Başdeğirmen ve Isparta Borsa Başkanı Ahmet Adar Bakan Eker'i Isparta'ya 9. Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na davet etti.

TAM KADRO ÇIKARMA
Ak Parti Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç, bulunduğu, ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Adar, Yalvaç Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nuri Dirik, ITSO Başkan Yardımcısı Salih Sarıkaya, ITSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Peray, Ak Parti İl Başkanı Nuri Uzaktaş, İl Genel Meclisi Başkanı Osman Zabun ve Gülbirlik Genel Müdürü Hasan Çelik'ten oluşan heyet Bakan Eker'i ziyaret etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ITSO'dan Bakan'a lokumlu ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN