AGİD'de bayrak değişimi

Giriş Tarihi: 1.9.2013
Antalya Girişimci İşadamları Derneği'nin (AGİD) 14'üncü Olağan Genel Kurulu yapıldı. Dernek yönetiminin değiştiği seçimli genel kurula, Antalya Valisi Sebahattin Öztürk, Antalya milletvekilleri ve Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları Menderes Türel ile Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Osman Budak ve İl Genel Meclisi Başkanı Cavit Arı da katıldı. Mevlüt Çavuşoğlu, AGİD'in Antalya'ya 20 yıldır başarıyla hizmet ettiğini vurguladı. AGİD'in ve üst kuruluşu olan TUSKON'un Türkiye ekonomisine sağladığı katkının yadsınamayacağını ifade eden Çavuşoğlu, bugün dünyanın neresine gidilirse gidilsin bir Türk firmasının ve ürünün görülebildiğini belirterek, bunun AGİD ve TUSKON gibi kuruluşların üyelerinin oralara gitmelerini teşvik etmeleriyle sağlandığını dile getirdi. Vali Sebahattin Öztürk de ülkeye ve Antalya'ya sağladıkları katkılar için AGİD'e ve üyelerine teşekkür etti.

BAYRAĞI TESLİM ETTİ

Menderes Türel ise yeniden aday olmayarak görevini bırakan Ahmet Yahya Taşçı'ya teşekkür plaketi verdi. Yahya Taşçı, 700 üyeleriyle Antalya'nın en etkin sivil toplum kuruluşlarından biri olduklarını belirterek, "Bugün bayrağı teslim etme günü. Yeni yönetim kurulumuzun önderliğinde daha büyük hedeflere ilerleyeceğiz" dedi. Tek liste halinde yapılan seçim sonucunda Onur Kaya AGİD'in yeni başkanı oldu. Onur Kaya başkanlığındaki listede yer alan 17 isim derneğin yeni yönetimini oluşturdu.

AGİD'in 17 kişilik yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Onur Kaya (Başkan), Alper Cömertoğlu, Halil İbrahim Hamamcıoğlu, Akif Tamince, Ahmet Ünal, Sıtkı Yılmaz, Mustafa Küçükoğlu, Sekir Ağartıoğlu, Kadir Sarı, Ferhat Sezer, Ayla Nalbant, Aslı Ulukanlı, Orhan Cin, Hidayet Şimşek, Mehmet Bilen, Zekeriye Öner, Muharrem Söğütlü.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AGİD'de bayrak değişimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN